Boks

Artur Szpilka: Jestem szczęściarzem, że oglądam piłkę za czasów Roberta Lewandowskiego

W środę 23 czerwca nasza reprezentacja przegrała ze Szwecją 2:3 ostatecznie odpadając z EURO 2020. Wielkim poszkodowanym tego turnieju może się czuć Roberta Lewandowski, który łącznie strzelił trzy bramki trafiając na listę najlepszych strzelców fazy grupowej. Pięściarz Artur Szpilka na Twitterze wyraził niezwykły podziw na temat kapitana naszej reprezentacji.

Artur Szpilka na zawodowych ringach walczy od 2008. W swojej bogatej karierze stoczył wiele świetnych pojedynków. W 2016 roku stanął przed szansą zdobycia pasa WBC w wadze ciężkiej, gdzie przegrał przez ciężki nokaut z Denotayem Wilderem.W ubiegłym roku pokonał na punkty Sergeya Radczenke. 30 maja na KBN 15 przegrał przez ciężki nokaut z Łukaszem Różańskim.

Robert Lewandowski bez wątpienia jest najlepszych polskim piłkarzem w historii piłki nożnej. Obecnie należy do światowej czołówki w tej dyscyplinie. Przed dołączeniem do Bayerny Monachium grał w Lechu Poznań i Borussi Dortmund. W ubiegłym roku wraz ze swoją obecną drużyną wygrał ligę mistrzów w finale pokonując PSG. W tym roku na stałe wszedł do historii Bundesligi, gdzie pobił rekord Gerda Mullera strzelając 41 bramek w sezonie.

Sprawdź!  Maciej Miszkiń zabrał głos po przegranej Artura Szpilki: "Ta wymiana w ogóle nie miała sensu, bo Łukasz trzymał brodę nisko, Artur nie"

Artur Szpilka z uznaniem o Robercie Lewandowskim

„Nie znam się na piłce nożnej ale jestem szczęściarzem ze oglądam piłkę za czasów
Roberta Lewandowskiego, co tylko ma piłkę gollll mega kot brakowało mi @GrosickiKamil, ale ja się nie znam na piłce ps dzięki panowie.” –napisał na Twitterze Artur Szpilka

źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *