FAME MMAKSW

Arkadiusz Tańcula zadebiutuje w KSW! Wiemy, z kim zawalczy! „Podpisał już kontrakt z KSW”

Arkadiusz Tańcula wielokrotnie wspominał o tym, że marzy mu się debiut w KSW. Według ostatnich doniesień freak fighter podpisał kontrakt z największą polską organizacją MMA.

„Aroy” ma na swoim koncie 6 freakowych pojedynków i odniósł 5 zwycięstw. Pokonał Dariusza Sierheja, Alana Kwiecińskiego, Mateusza Murańskiego oraz Marcina Malczyńskiego. Przegrał natomiast z Pawłem Tyburskim. Jedno starcie stoczył także na specjalnych zasadach w klatce rzymskiej i brutalnie rozbił Jacka Murańskiego.

Arkadiusz Tańcula zawalczy w KSW?

Freak fighter między innymi na Kanale Sportowym wspominał o tym, że w przyszłości chciałby stanąć do walki w okrągłej klatce KSW:

– To jest moje marzenie. Jak zacząłem się interesować sportami walki, to wtedy dzieciaki przychodziły i chciały trenować KSW, teraz jest inaczej, chcą trenować FAME MMA, bo wiedzą, że ja tam trenuje. To jest moje jedno z największych marzeń. Chciałbym w tym KSW zawalczyć i myślę, że to się na pewno uda wcześniej czy później. Nawet powiedziałem Krzyśkowi Rozparze, że będę pierwszym zawodnikiem z FAME MMA, który przejdzie do KSW.

Jak się okazuje, Tańcula będzie miał szansę spełnić swoje marzenie. Już w ostatnim czasie na Twitterze pojawiły się pierwsze doniesienia oraz nazwisko rywala. Sam „Aroy” jakiś czas temu wspominał, że w KSW znajduje się dwóch rywali, z którymi może na ten moment zawalczyć. Jest to Erko Jun i Akop Szostak.

Sprawdź!  Karta walk KSW 68: Parnasse vs. Rutkowski. Transmisja na żywo, kto zawalczy na KSW 68?

To właśnie z tym drugim rywalem ma zmierzyć się w okrągłej klatce. Doniesienia potwierdził Szalony Reporter, który w rozmowie z RealnewsPL poruszył temat potencjalnej walki Tańculi z Wrzoskiem i zdradził, że „Aroy” na tę chwilę ma przed sobą inne wyzwania:

– Sportowo jest już na dość wysokim poziomie. To jest już chyba wiedza powszechna, więc mogę o tym mówić, Arek podpisał już dla KSW z Akopem Szostakiem. Więc po pierwsze, Arek ma w tym momencie kontrakt w FAME na tę galę, która będzie, czyli 27 sierpnia. Wiadomo, czy nie wiadomo? Dobra jak sprzedałem, to sprzedałem.

– I ma w tym roku na przynajmniej jeszcze jedną walkę o pas kontrakt. Więc już dwie walki, plus Akop Szostak. Więc jeżeli nawet byłoby z Wrzoskiem, to jest tak odległe, że nie wiem, czy dożyją.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Szef FAME MMA chciałby współpracować z KSW: "Mamy sobie do zaoferowania wiele sposobów wsparcia"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.