KSW

Andryszak stracił szansę na UFC!? „Sędziowie zje**li. Zrujnowali moje marzenia o innej federacji”

W minioną sobotę odbyła się gala KSW 63, na której doszło do pojedynku Michała Andryszaka z Darko Stosiciem, który początkowo miał walczyć o pas.

Sędziowie byli niejednogłośni i po trzech rundach wskazali zwycięstwo Serba. Andryszak dobrze rozpoczął walkę i zdecydowanie wygrał pierwszą odsłonę. Kolejna była już bardziej wyrównana, a ostatnia należała do Stosicia. Dla Serba była to 3 wygrana w KSW. Natomiast Michał Andryszak przegrał 4 z ostatnich 6 walk.

Zawodnik po porażce w rozmowie z dziennikarzami zdradził, że planował zmienić organizację, prawdopodobnie na UFC. Za kulisami mówiło się o angażu Polaka w największej organizacji na świecie, jednak warunkiem było zwycięstwo nad Darko Stosiciem:

Nie wiem. No kurwa nie wiem. Jestem w takich emocjach… Jestem wkurwiony tak naprawdę, bo uważam, że tę walkę wygrałem i jestem bardzo sfrustrowany. Pierwsza decyzja w moim życiu i zostałem opierdolony. Widzicie, trzeba chyba kończyć walki przed czasem – powiedział na gorąco po starciu.

Może jak obejrzę tę walkę z boku, będę innego zdania, ale tutaj wszyscy szepczą mi na ucho jednak, że zostałem ograbiony z tego pojedynku. Michał Kita miał rację. Nie można zostawić takich walk sędziom, bo później zostaniesz opierdolony. Lepiej przegrać przed czasem albo wygrać przed czasem, bo wtedy masz pewność, że sędziowie nie zawiedli. A uważam, że sędziowie w tej walce zawiedli.

Nie wiem, co dalej ze mną. Szczerze mówiąc, plany były dość ambitne, ale właśnie sędziowie zrujnowali mi moje marzenia o innej federacji. Były już rozmowy i wstępnie byliśmy, że tak powiem, dogadani. Przepustką do tego miało być zwycięstwo ze Stosiciem, ale sędziowie dzisiaj zjebali. Nie wiem, mówię, że sędziowie zjebali, natomiast może to inaczej wyglądało z boku? – dodał.

Sprawdź!  [WIDEO] Fantastyczny debiut Piwowarczyka! Poddaje Trzcińskiego w drugiej rundzie

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *