Bellator MMA

Amosov ciężko znokautowany! Niepokonany mistrz przegrał na Bellator 301! [WIDEO]

Walką wieczoru minionej gali Bellator 301 było starcie o pas wagi półśredniej. Zakończyło się ono niemałym zaskoczeniem – Yaroslav Amosov doznał pierwszej porażki w karierze!

Ukraiński wojownik przystąpił do drugiej obrony tytułu kategorii półśredniej przeciwko Jasonowi Jacksonowi. Amosov podchodził do tego pojedynku z rekordem 27-0, z czego 19 zwycięstw odnosił przed czasem. Jamajczyk tymczasem był na fali 6. kolejnych wygranych.

Bellator 301: Niepokonany Amosov zdetronizowany!

Jackson od początku atakował i powstrzymywał próby obaleń ze strony mistrza. To też on jako pierwszy go sprowadził. Jason ewidentnie dominował, choć przyjął też sporo low kicków od Amosova. Ukrainiec nie miał jednak odpowiedzi na kolejne ataki pretendenta, który znakomicie wykorzystywał swoje warunki fizyczne.

Wreszcie w 3. odsłonie wiele szczęk opadło z hukiem na podłogę. Jason Jackson trafił Yaroslava Amosova kombinacją prostych prawy-lewy-prawy, a mistrz znalazł się w potężnych tarapatach. Zainkasował jeszcze potężny podbródek i kilka kolejnych bomb. Ukrainiec starał się ratować pójściem po nogi, ale tam oberwał kolejnym uderzeń i padł jak długi!

Sprawdź!  (VIDEO) Brutalne KO na gali Bellator. Trener Khabib ruszył pomóc znokautowanemu przeciwnikowi swojego podopiecznego

Jason Jackson został nowym mistrzem wagi półśredniej Bellator MMA!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.