KSW

Aleksandar Ilić odchodzi z KSW! „Po pierwszym kontrakcie nie udało nam się znaleźć wspólnego języka”

Aleksandar Ilić za pośrednictwem social mediów ogłosił, że odchodzi z największej polskiej organizacji MMA, dla której stoczył 4 walki.

Serbki Joker łącznie w całej karierze wygrał 13 z 17 pojedynków. Walczący w kategorii średniej fighter do KSW trafił w 2019 roku. Zadebiutował na gali w Łodzi i w pierwszym starciu po fantastycznym kopnięciu na głowę znokautował Damiana Janikowskiego. Za tamten pojedynek zgarnął dwa bonusy za „Nokaut wieczoru” oraz za „Występ wieczoru publiczności”

W kolejnym pojedynku zmierzył się z Cezarym Kęsikiem i tym razem w drugiej odsłonie został poddany przez Polaka. Kolejną porażkę poniósł w wale z Michałem Materlą. Serb miał swoje momenty, jednak w drugiej rundzie został brutalnie rozbity łokciami z krucyfiksu.

Ostatnią walkę stoczył na gali KSW 60 w kwietniu tego roku. Zmierzył się wówczas z debiutującym w organizacji Adrianem Dudkiem. Joker już w pierwszej odsłonie trafił Polaka high kickiem, następnie lewym sierpowym i dobił go ciosami w parterze.

ALEKSANDAR ILIĆ ODCHODZI Z KSW

Niestety fighter nie mógł dojść do porozumienia z organizacją i za pośrednictwem swoich social mediów ogłosił, że to koniec jego współprac z KSW.

Sprawdź!  Mamed zabrał głos w sprawie pasa! Zawalczy z Pawlakiem o tytuł?

– Dziękuje UFD Sports Managment i mojemu menadżerowi Ivanowi Dijakoviciowi za wsparcie i możliwość walki w najlepszej europejskiej organizacji KSW. Po pierwszym kontrakcie nie mogliśmy znaleźć wspólnego języka, żeby przedłużyć kontrakt na kolejne 4 walki.

Chciałbym podziękować Martinowi Lewandowskiemu i Maciejowi Kawulskiemu za szansę oraz matchmakerowi Wojsławowi Rysiewskiemu za podpisanie kontraktu ze mną.

Miałem wyjątkowe momenty w tej organizacji. To był honor wejść do klatki KSW i walczył przed polską i bałkańską publicznością – napisał na Instagramie.

Zawodnik dodał również, że już niedługo pojawi się oficjalne oświadczenie dotyczące jego przyszłości w MMA.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.