KSW

Akcja ratowanie wizerunku? Pudzianowski w drodze na mecz Polska – Francja

Mariusz Pudzianowski uda się ostatecznie na mecz Polski? W Internecie zaczęło krążyć zdjęcie, na którym zawodnik KSW oczekuje na samolot.

Przed kilkoma dniami odbył się najważniejszy dla reprezentacji Polski mecz Euro 2024. W drugim spotkaniu grupowym Biało-Czerwoni przegrali z Austrią 1:3 i pogrzebali szanse na awans do fazy pucharowej. Na mecz ten miał się udać Mariusz Pudzianowski.

Były strongman deklarował w piątkowy poranek, że uda się do Berlina. Pojawił się nawet na Dworcu Centralnym w Warszawie i wsiadł do pociągu… z którego jednak miał wysiąść już na najbliższej stacji. Później „Pudzian” wyjaśniał sytuację twierdząc, że wszystko było zaplanowaną akcją integracyjną jego sponsora, a portale rozdmuchały wszystko z jego słów, w których wyraźnie przekazał, że zamierza jechać pociągiem na mecz.

Zgarnij BONUS za jeden celny strzał Polaków

Bukmacher Fortuna zaskoczył kibiców i zaproponował dla nowych użytkowników wyjątkową ofertę powitalną. Wystarczy, że Polska odda jeden celny strzał w światło bramki Francuzów, a każdy nowy użytkownik otrzyma 300 PLN! Wystarczy, że:

Sprawdź!  Mirosław Okniński typuje walkę Pudzianowski vs. Khalidov. Powołuje się... na freak fight!

1️⃣ Założysz konto w Fortunie – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego!
2️⃣ Wpłacisz depozyt minimum 30 zł.
3️⃣ Postawisz pierwszy kupon za min. 2 zł na to, że Polska odda co najmniej jeden celny strzał. Jeśli nasi reprezentanci chociaż raz strzelą w światło bramki, na twoje konto trafi 300 złotych, które od razu będziesz mógł wypłacić.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta. Aby odebrać 300 PLN musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Tak powinien wyglądać kupon:

Pudzian leci do Niemiec ratować wizerunek?

Dzisiaj reprezentacja Polski zagra z Francją w ostatnim dla siebie „meczu o honor” na Euro 2024. Tym razem z wysokości trybun dopingować ich będzie Mariusz Pudzianowski. W social mediach zaczęły krążyć zdjęcia z zawodnikiem KSW, który oczekuje na samolot lecący do Dortmundy, gdzie Biało-Czerwoni zagrają z Trójkolorowymi.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. No litości hahaha. Kto jak kto ale Pudzian nigdy nie musiał ratować swojego wizerunku. Jak dla mnie to kolejny raz pokazał klasę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.