UFC

Adesanya zażartował z fanów! Sugerował… trylogię z Pereirą o pas na UFC 298!

Israel Adesanya zażartował sobie z kibiców, wrzucając wczoraj na social media grafikę sugerującą jego rewanż z Alexem Pereirą.

Panowie dwukrotnie spotykali się już w oktagonie UFC. Pierwsze starcie było zaledwie 4. walką „Poatana” w organizacji i zakończyło się zaskakującym TKO w ostatniej rundzie gali UFC 281. Brazylijczyk wychodząc do niej musiał postawić wszystko na jedną kartę, gdyż przegrałby na kartach sędziowskich.

Do rewanżu doszło w tym roku. Podczas UFC 287 Israel Adesanya odebrał utraconą koronę wagi średniej. Ustrzelił prawym Pereirę, nokautując go już w 2. rundzie. Alex po tym zmienił kategorię na półciężką, gdzie pokonał Jana Błachowicza i skończył Jiriego Prochazkę sięgając po drugi pas w organizacji.

Właśnie po ostatnim zwycięstwie Pereira wyzwał Adesanyę zapraszając go do dywizji. Pomysł trylogii w MMA między panami został szybko storpedowany przez Danę White’a. Sam „Izzy” kilka tygodni wcześniej informował kibiców, że do sportów walki wróci dopiero w 2027 roku.

Tymczasem na oficjalnym Instagramie „The Last Stylebendera” pojawiło się story z plakatem gali UFC 298, na której potwierdzono już walkę Volkanovski vs Topuria o pas kategorii piórkowej. Na grafice zaprezentowanej przez Adesanyę widniało dodatkowo… jego starcie z Pereirą.

Sprawdź!  Błachowicz podwójnie zmotywowany na walkę z Ankalaevem! "Jak już miałeś wypasioną brykę, to chcesz do niej wrócić"

Wszystko to jednak okazało się żartem, który miał na celu promocję wyprzedaży jego sponsora z okazji Black Friday. Przechodząc do następnego „kafelka” widziało się właśnie informacja o przecenie. Na ostatnim zaś Adesanya wstawił zdjęcie z roześmianą miną.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.