Boks

Adam Kownacki skazywany na porażkę! W niedzielę „Babyface” powraca do ringu!

Już w najbliższy weekend w nocy z soboty na niedzielę na gali Garcia vs. Benavidez do ringu powróci Adam Kownacki! Polski pięściarz wagi ciężkiej raz jeszcze w karierze wyjdzie do Barclays Center, który nazywa swoim domem i spróbuje wykonać kolejny krok w kierunku wymarzonego pasa mistrza świata. Na drodze staje mu jednak bardzo groźny oponent – Ali Eren Demirezen.

Kownacki – Demirezen. Kto wygra, gdzie obstawić walkę?

Popularny „Babyface” stoczył w karierze 22. pojedynki i dopiero ostatnie dwa starcia przegrał. Wcześniej miał kapitalną serię 20. kolejnych wygranych, z czego aż 15 odniósł przed czasem. W tym czasie pokonał między innymi Chrisa Arreolę (jednogłośna decyzja), czy Artura Szpilkę (TKO w 4. odsłonie).

Niestety pojedynki z Robertem Heleniusem kompletnie Adamowi Kownackiemu nie wyszły. Po pierwszym starciu „Babyface” twierdził, że zbyt szybko chciał je zakończyć. Blisko półtorej roku później w rewanżu było jeszcze gorzej. Choć Polak wytrwał do 6. rundy, to Fin i tak go zdominował. Ostatecznie Kownacki wyprowadził kilka ciosów poniżej pasa, przez co został zdyskwalifikowany.

Rywalem polskiego pięściarza będzie Ali Eren Demirezen. Turek jest mistrzem Europy organizacji WBO w królewskiej kategorii wagowej i w 16. pojedynkach zaliczył tylko jedną porażkę. Miało to miejsce przed trzema laty, a Efe Ajagba pokonał go jednogłośną decyzją sędziów.

Sprawdź!  Szpilka komentuje porażkę Kownackiego: "Pierwsza runda naprawdę była optymistyczna. Mówię o tym, że Adam..."

Demirezen szybko wrócił na właściwe tory i już pół roku później rozpoczął trwającą po dziś dzień serię czterech zwycięstw z rzędu. Turecki pięściarz ostatnie dwie walki kończył przed czasem – Nikola Milačić padł już w drugiej odsłonie, a Gerald Washington w ósmej.

Typy i zakłady na walkę Kownacki vs. Demirezen

Kownacki skazywany jest przez bukmacherów na porażkę. Kurs na zwycięstwo „Babyface’a” wynosi aż 2.45, co oznacza, że po obstawieniu 100 zł na wygraną Polaka można zgarnąć ponad 215 zł! Zadanie będzie oczywiście utrudnione, ale Adamowi udawało się już wygrywać w dominujący sposób, jak chociażby w starciu z Arreolą.

Nie ma co się dziwić temu, że to Demirezen jest faworytem. Niemniej warto zauważyć, że kurs 1.63 nie czyni z niego wielkiego „pewniaka”. Turek nie został jeszcze skończony, a bukmacherzy uważają też, że jeśli starcie z Kownackim zakończy się kartami punktowymi – to szans polskiego pięściarza wzrastają!

Pojedynek Adam Kownacki vs. Ali Eren Demirezen obstawić możecie w Fortunie! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Złodzieje okradli dom Floyda Mayweathera. Pięściarz oferuje ogromne pieniądze w zamian za informacje

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji walki Adama Kownackiego, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.