GROMDA

Zwycięzca turnieju wraca do gry! Joker zawalczy na GROMDA 16

Jakub „Joker” Szmajda kolejnym potwierdzonym zawodnikiem gali GROMDA 16! Bijok powróci do ringu 1 marca.

Rok 2023 był zdecydowanie jednym z najlepszych w historii GROMDY, która wyłoniła swojego pierwszego, niekwestionowanego mistrza w osobie „Don Diego”. Do tego w ringu pojawiło się wiele znakomitych bijoków zarówno z zagranicy, jak i z rodzimego podwórka.

Poznaliśmy też wygranych kolejnych turniejów. Jak zdradził Mariusz Grabowski w rozmowie z Fansportu TV, na najbliższej gali dojdzie do pojedynku zwycięzców „Buła” vs „Basque”. To jednak nie jedyni wygrani zawodów, którzy stawia się w ringu 1 marca.

JOKER wystąpi na GROMDA 16

Kolejnym potwierdzonym uczestnikiem gali GROMDA 16 został „Joker”. Jakub Szmajda, który kryje się za tym pseudonimem zadebiutował w turnieju na poprzedniej edycji. Fighter kapitalnie się odnalazł wygrywając obie walki w 1. rundzie i zgarniając puchar do domu.

Nie bądź błaznem i krzykaczem. Jak masz coś zrobić to to zrób! JOKER na GROMDA 16! „Już nie żyjesz”, „dojadę Cię”, „wychodzimy”, „nie wyjedziesz stąd”, „już po tobie”, „zaraz podejdę do ciebie”… czyli bla bla bla i inne bzdety kozaczków słownych. Aby nie robić z siebie klauna zasada zawsze ta sama. Nie gadaj co zrobisz tylko to zrób. Nie ma co być takim poważnym, to tylko walka. JOKER wraca do gry! – zapowiada bijoka GROMDA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.