MMA

Zobacz walkę Andryszaka na Hybrid MMA 4! „Longer” zaprasza na galę [WIDEO]

Do sprzedaży trafiły bilety na galę Hybrid MMA 4! Bohater walki wieczoru Michał Andryszak zaprasza na wydarzenie w specjalnym wideo.

Hybrid MMA to organizacja, która miesza różne dyscypliny sportów walki. Na jej galach dochodzi oczywiście przede wszystkim do pojedynków na zasadach MMA, kickboxingu w małych rękawicach oraz boksu w standardowych rękawicach.

Hybrid MMA 4: Bilety w sprzedaży

W walce wieczoru gali, która odbędzie się 20 kwietnia w Zielonej Górze, wystąpi Michał Andryszak. Były pretendent do pasa wagi ciężkiej KSW i były mistrz królewskiej kategorii organizacji FEN ma na koncie aż 37 pojedynków. Polski fighter lubi kończyć swoje walki przed czasem i 16 razy nokautów oraz 7 razy poddawał rywali. Tylko raz zwyciężył przez decyzję.

Popularny „Longer” w specjalnym wideo zaprosił wszystkich kibiców na Hybrid MMA 4. Bilety na galę wciąż są dostępne. Możesz zakupić je TUTAJ. W ofercie znajdziesz zarówno zwykłe wejściówki, jak również bilety VIP.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.