Clout MMA

Znamy kursy na walkę Wielki Bu vs Dawid Załęcki! Bukmacherzy wskazali ogromnego faworyta!

Bukmacherzy wskazali faworyta w pojedynku „Wielkiego Bu” z Dawidem Załęckim. Duża część kibiców stawia jednak na underdoga.

9 marca odbędzie się kolejna edycja Clout MMA. Do klatki powróci Patryk Masiak, który 29 grudnia podczas Santa Clout zmierzył się z Denisem Załęckim. Fani liczyli na mocne starcie, ale niestety „Bad Boy” kładł się po każdym uderzeniu i unikał walki.

„Wielki Bu” po wygranej przyznał, że zapewne przyjdzie mu teraz stoczyć pojedynek z ojcem Denisa i tak też się stanie. Podczas Clout MMA 4 zmierzy się z Dawid Załęckim, a pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Kibice są przekonani, że dojdzie do znacznie ciekawszego starcia niż ostatnim razem.

Bukmacherzy wskazali dużego faworyta

Nie jest zaskoczeniem, że bukmacherzy w roli faworyta wskazali „Wielkiego Bu”. Zawodnik z Gdańska jest kilkanaście lat młodszy i przede wszystkim będzie miał ogromną przewagę warunków fizycznych. Masiak jest wyższy 6 centymetrów i cięższy ponad 30 kilogramów!

Załęcki jednak potrafi zaskoczyć i pokazał, że nigdy nie można go skazywać na porażkę. Ostatnim razem posłał na deski weterana kickboxingu Tomasza Sararę, finalnie z nim remisując, co bez wątpienia było ogromną niespodzianką.

Sprawdź!  Najman sprawi niespodziankę na Clout MMA? "Nigdy nie unikałem trudnych rywali. Konfrontowałem się z Pudzianowskim"

Z tego powodu wielu kibiców stawia na zwycięstwo Dawida. Przypominamy, że całą galę Clout MMA 4 obstawisz na stronie oraz w aplikacji bukmachera Fortuna. Zakładając nowe konto możecie skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej. Nowi gracze otrzymają 20 zł za rejestrację i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu.

To jednak nie wszystko, gdyż każdy nowy użytkownik dostaje aż trzy zakłady do 100 złotych bez ryzyka! Jeśli trzy pierwsze kupony do 100 złotych okażą się przegrane, pieniądze wrócą na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonusy na Clout MMA 4

TYPYKURSYBUKMACHER
Zwycięstwo „Wielkiego Bu”1.43Fortuna
Zwycięstwo Dawida Załęckiego2.43Fortuna

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.