GROMDA

„Ziomek” zaskoczył potężnymi ciosami! Narożnik „Złotego” poddał walkę!

Największa polska organizacja walk na gołe pięści powróciła z krwawymi pojedynkami. Na karcie walk gali GROMDA 8 ponownie znalazł się turniej, extra fighty, a tym razem także starcie będące eliminatorem do walki o pas.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

W turnieju GROMDY po raz kolejny udział wzięło ośmiu zawodników. Tym razem federacja przygotowała także dwóch fighterów rezerwowych, w tym Daniela „Huntera” Wiecławskiego i Przemysława „Reksio” Rekowskiego.

Poza tradycyjnym turniejem na fight cardzie znalazły się również dwa extra fighty, a main eventem wydarzenia jest starcie będące eliminatorem do walki o pas GROMDY.

Galę GROMDA obstawicie wyłącznie na stronie legalnego bukmachera firmy BetClic, która jest oficjalnym sponsorem wydarzenia. W ofercie znajdziecie zarówno pojedynku turniejowe, jaki i extra fighty.

Nowi użytkownicy mogą także skorzystać ze specjalnej promocji. Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

Sprawdź!  Popek Monster NIE ZAWALCZY na GROMDA 9? Dzień później gra koncert w Holandii! "Uwierzę jak..."

-> ODBIERZ BONUS!

RELACJA:

Runda 1:

Zawodnicy spokojnie wyczekiwali swojego momentu, dopiero na minutę przed gongiem „Ziomek” trafił potężnym pojedynczym ciosem i posłał na deski przeciwnika. Ten jednak powrócił do walki, ale na kilkanaście sekund przed końcem doszło do wymiany i „Złoty” ponownie wylądował na deski. Uratował go jedynie gong, który przerwał liczenie sędziego.

Runda 2:

„Złoty” próbował trafić obszernym ciosem, ale „Ziomek” na spokojnie posyła go na deski celną kontrą. Chwilę później dochodzi do podobnej sytuacji, a „Złoty” wpada w liny. Sędzia chciał kontynuować walkę, ale narożnik wrzucił na ring ręcznik i starcie zostało zakończone.

Adam „Ziomek” Ziomek pokonuje Wiesława Złotego w drugiej rundzie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.