PRIME SHOW MMA

Zawodnikowi Prime Show MMA grozi 8 lat więzienia! Freak fighter został aresztowany

Zawodnik, który ma za sobą pojedynek w organizacji Prime Show MMA, trafił do aresztu. Postanowiono mu zarzuty, za które może zostać skazany na wieloletni wyrok.

Łukasz K. to 28-letni influencer znany m.in. z programu Hotel Paradise. Spróbował również swoich sił we freak fightach. W debiucie miał zmierzyć się z Sonicem Valerianovem. Ostatecznie jednak zawalczył z Damianem Kasprzakiem podczas gali Prime Show MMA 5 i przegrał przez TKO w drugiej rundzie.

Jak przekazał portal TVP Info, Łukasz K. został zatrzymany 3 grudnia w Warszawie. Po doprowadzeniu na przesłuchanie postawiono mu aż sześć zarzutów. Wśród nich znalazło się m.in. uporczywe nękanie byłej partnerki, spowodowanie lekkich uszczerbków na zdrowiu kobiety i jej obecnego partnera, zniszczenie mienia wartego 11 tysięcy złotych czy kradzież kolejnych 14 tysięcy.

Łukasz K., który może trafić za kraty nawet na 8 lat, na wniosek prokuratury został tymczasowo aresztowany. Sąd przyznał, że dowody wskazują jego winę, a dodatkowo jest on też wysoce agresywny.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i wskazał, że materiał dowodowy zgromadzony przez prokuraturę na obecnym etapie postępowania świadczy o dużym prawdopodobieństwie popełniania przez podejrzanego zarzuconych mu czynów – przekazał rzecznik warszawskiego sądu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.