FAME MMA

Zawodnik FAME z ręką w gipsie! Kontuzjował się… na bokserze! [VIDEO]

O sporym pechu może mówić zawodnik FAME Adrian Polański. Popularny „Polak” doznał kontuzji na „bokserze”.

Były mistrz kategorii półśredniej freakowej organizacji nie był widziany w akcji od listopada ubiegłego roku. Wówczas to pokonał jednogłośną decyzją sędziów „Patrykosa” i ominął 3 kolejne eventy Fame MMA.

„Polak”, najprawdopodobniej, próbował sobie wywalczyć pojedynek z „Wiewiórem”, rzucając w jego stronę poważne oskarżenia. Na jednej z konferencji zwrócił się do mistrza FAME z pytaniem, czy to prawda, że dorzucił jakiejś kobiecie środki do drinka podczas afterparty po jednej z gal. Wszystko to zakończyło się karą finansową w wysokości 20 000 zł na organizację pożytku publicznego.

Freak fighter wrócił niedawno na maty WCA i raz po raz wrzuca urywki na swoje social media. Teraz jednak czeka go przerwa spowodowana kontuzją ręki. „Polak” był ze znajomymi w jednym z salonów gier i spróbował swoich sił na popularnym „bokserze”.

Po uderzeniu w gruszkę, co możecie zobaczyć poniżej, ręka trafiła też w samą maszynę. Efektem tego zajścia Adrian pochwalił się na kolejnym nagraniu.

Sprawdź!  Norman Parke ostro odpowiada właścicielom FAME MMA! "Boxdel ssie kuta** Don Kasjo. Przyszedł powiedzieć, że..."

Wczoraj mieliście przyjemność zobaczyć mój bardzo mądry wybryk na bokserze i taki jest tego efekt – powiedział „Polak” pokazując rękę w gipsie. – Dwa tygodnie z tym uj*bany.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.