KSW

Zaskakujący awans Mańkowskiego! KSW zaktualizowało rankingi

Organizacja KSW zaktualizowała rankingi w poszczególnych dywizjach. Do specyficznego przetasowania doszło w kategorii lekkiej, w której spory awans zanotował Borys Mańkowski.

Na minionej gali KSW 95 doszło do konfrontacji Marcina Helda z Romanem Szymańskim w limicie kategorii lekkiej. Były fighter Bellatora, czy UFC zaliczył zwycięstwo przez decyzję w okrągłej klatce, co przełożyło się na awans w rankingu.

Ponadto tego wieczoru ogłoszono, iż KSW przedłużyło umowę z Salahdinem Parnassem. Francuski gwiazdor tym samym pozostaje na szczycie dywizji dzierżąc mistrzowski tytuł.

Zaskakujący skok Mańkowskiego w rankingu KSW

Po piątkowej gali w Olsztynie doszło do aktualizacji rankingów. W zestawieniu królewskiej kategorii wagowej zadebiutował Augusto Sakai, który dobrze pokazał się na tle Phila De Friesa.

Marcin Held, który po porażce zadebiutował w rankingu dywizji lekkiej na siódmej pozycji, awansował o 2 „oczka” na piątą lokatę. W zestawieniu pojawił się Aymard Guih, który przed kilkoma miesiącami udanie zadebiutował w okrągłej klatce.

Spore zaskoczenie wywołuje jednak awans Borysa Mańkowskiego. Były mistrz kategorii półśredniej i pretendent do pasa wagi lekkiej zanotował skok o jedną pozycję na siódmą lokatę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż… „Diabeł Tasmański” jest na fali trzech porażek. Ostatnie zwycięstwo w KSW odniósł w grudniu 2020 roku, kiedy to pokonał Artura „Kornika” Sowińskiego.

Sprawdź!  Mocne słowa trenera Mirosława Oknińskiego o Jurasie! "Po prostu tchórz, on chciał mnie bić, jak..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.