FAME MMA

Zaskakująca decyzja trenera Oknińskiego? Do jego klubu dołączył Piotr Szeliga!

Jednym z uczestników programu FAME CAGE był Piotr Szeliga. W efekcie ostatniej afery z jego udziałem całkowicie zakończył współpracę z „Don Diego”. Dziś poznaliśmy jego nowy klub.

„Szeli” już niebawem na FAME 19 zmierzy się w rewanżu z Marcinem Wrzoskiem. Pierwsze ich starcie na lutowej gali zakończyło się niefartowną kontuzją „Polish Zombiego”, który upadł po low kicku na rękę. Podobnie jak wówczas, tak i teraz były mistrz KSW jest faworytem bukmacherów. W krakowskiej Tauron Arenie dodatkowo liczyć będzie mógł na ogromne wsparcie kibiców.

Kilka tygodni temu wyszło jednak na jaw, że freak fighter związał się z żoną trenera. Środowisko freakowe oraz kibice mocno skrytykowali zachowanie Szeligi. Jednak zarówno on, jak i jego nowa partnerka nie widzą nic złego w swojej postawie. „Szeli” rozstał się z grupą menedżerską Artnox, a niedawno „Don Diego” poinformował o zakończeniu współpracy po najbliższej walce.

Szeliga dołączył do Akademii Sportów Walki Wilanów

Piotr pojawił się w programie FAME CAGE, gdzie przekazał, że całkowicie rozstał się z Mateuszem Kubiszynem. Reżyserka połączyła się też z Mirosławem Oknińskim, który potwierdził, że „Szeli” dołączył do Akademii Sportów Walki Wilanów.

Sprawdź!  Szeliga o starciu z Pasternakiem: "To jest dla niego walka o wszystko. Widziałem, jak mu źrenice chodzą"

Przyjaciół poznaje się w biedzie – powiedział szkoleniowiec na linii.

Ostatnim oponentem freak fightera był inny zawodnik tego klubu, Michał Pasternak. Panowie długo byli skonfliktowani, a w szatni Akademii długo wisiało zdjęcie Szeligi, który miał „został zatrudniony” w roli sprzątacza. Trener Okniński opublikował w swoich social mediach filmik, na którym pokazał, że „Szeli” faktycznie wykonywał prace porządkowe.

Kursy bukmacherskie na walkę Szeliga vs Wrzosek

Wszystkie pojedynki FAME MMA obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME MMA

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.