Clout MMA

Załęcki zareagował na komentarze. Mocna odpowiedź na słowa „Kamiszki” i „Wielkiego Bu”!

Nie tylko Artur Szpilka skomentował aferę wokół starcia Denisa z Omielańczukiem. Pod postem byłego fightera KSW padło kilka ostrych słów od osób, z którymi Załęcki miał już utarczki słowne w przeszłości.

Hitowe starcie zostało zapowiedziane na drugą galę Clout MMA, jednak najprawdopodobniej do niego nie dojdzie. Wczoraj w social mediach pojawiły się wpisy menedżera Omielańczuka oraz samego fightera, w których zasugerowali, iż walka może nie dojść do skutku. Były fighter KSW dosadnie napisał, że czuje się oszukany.

W sprawę wmieszał się Artur Szpilka, który wyśmiał Torunianina na swoim Instagramie. Pod postem Omielańczuka pojawiły się też wpisy osób, z którymi Załęcki toczył już medialne wymiany.

Jak ciot zbierze jajka chętnie go … w boksie – napisał Wielki Bu.

Temu chodzącemu farmazonowi Peniskowi już dawno ktoś powinien przetrącić drugą nóżkę… Daniel zawsze z Tobą – skomentowała wpis weterana MMA partnerka Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk.

Toruński „Bad Boy” wystosował też dłuższy wpis pod adresem „Kamiszki” i Patryka Masiaka:

Sprawdź!  Szpilka nie zostawił suchej nitki na Denisie! "Strasznie to wyglądało. Trzęsie się upasiony jak..."

Wiadomo po co to robią, no i nie trzeba być jakimś wyjątkowo rozwiniętym, by to zrozumieć. No, ale czego się spodziewać po typie, którego baba musi go wszędzie bronić i wypowiadać się za niego, bo sam chyba nie potrafi. Wyzywa ludzi od najgorszych, tylko dlatego, że zwracają jej uwagę i piszą merytorycznie żeby dała już sobie spokój z moją osobą, bo podchodzi to pod pewnego rodzaju obsesje. Przy niej, uniwersum urzędniczej, koło patologii nawet nie leżało. Artur tak szczerze, nie jest Ci wstyd, że twoja kobieta zachowuje się jak patologia?

Buła… to nawet szkoda słów, bo na jego 100 postów i komentarzy 90 jest o mnie, a jak było do niego dzwonione to prosił o spokój… Kiedyś może wam pokaże co nieco, chwilowo nie mogę.

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

Sprawdź!  Najman zareagował na słowa mistrza KSW! Bartosiński chce wybić się na "Cesarzu"? [WIDEO]

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.