MMA

Za te pieniądze Okniński wyszedłby do walki z Najmanem! „Mógłbym nawet przegrać” [WIDEO]

Mirosław Okniński gości w studio FANSPORTU TV i odpowiada na pytania, które na bieżąco kibice zadają za pośrednictwem czatu.

Popularny trener porusza wiele ciekawych tematów zarówno dotyczących zawodowego MMA, jak i również freak fightów. Wielu kibiców było ciekawych, czy jest kwota, za którą trener wszedłby do klatki i zawalczył.

Na czacie pojawiła się m.in. kwota 2 mln złotych za starcie z Marcinem Najmanem. Trener bez zastanowienia przyznał, że za taką gażę, jak najbardziej mógłby się zmierzyć z „El Testosteronem”. Są to bowiem pieniądze, których nie zarobili za walkę czołowi polscy zawodnicy:

– Kurde, za dwie bańki zawalczę! Za dwie bańki to nawet mógłbym przegrać z Najmanem. Miałbym lepszą gażę niż Pudzianowski, Mamed, Oleksiejczuk i Jotko. Za dwie bańki z Najmanem walczę i nawet mogę przegrać. Ale tylko z Najmanem.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.