FAME MMA

Xayoo w karcie walk FAME 19! Znamy formułę w jakiej zawalczy streamer

Organizacja Fame MMA ogłosiła kolejne duże nazwisko na wrześniową galę z numerem 19. W karcie znajdzie się też Marcin „Xayoo” Majkut.

Kolejny event największej federacji freak fight w Europie będzie miał miejsce już 2 września. Jak podano na ostatnim wydarzeniu, Fame Friday Arena 1, w karcie znajdzie się starcie kobiet: „Sheeya” vs Dominika Rybak oraz głośny rewanż Piotr Szeliga vs Marcin Wrzosek.

Przed kilkoma dniami zaskakująco ogłoszono też hitowy debiut. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk dołączył do FAME i w formule MMA zadebiutuje na FAME 19. Nieznany jest póki co przeciwnik boksera, mogącego się poszczycić ponad 60. wygranymi w zawodowstwie, z czego aż 41 odniósł przez KO! Wczoraj zaś ogłoszono zawodnika, który przyciągnie młodsze pokolenie.

Marcin „Xayoo” Majkut wraca do klatki na kolejny pojedynek w K-1. Dotychczas założyciel Xayoo Industries występował dwukrotnie. Najpierw już w 1. rundzie skończył Sergiusza „Nitro” Górskiego, a 3 miesiące później nie bez problemów pokonał „Konpskyy’ego”. Z kim zmierzy się „Xayoo”? Tego wedle informacji w social mediach federacji dowiemy się niebawem.

Sprawdź!  FAME MMA 14 - wyniki NA ŻYWO

XAYOO POWRACA!!! Król polskiej sceny Twitch po raz kolejny zamelduje się w oktagonie na FAME 19. Po wygranej z Nitro i Konopskyy’m, ma zamiar dopisać 3 zwycięstwo w swoim rekordzie Czeka na niego twórca młodego pokolenia. Kto to taki? Przekonacie się już niedługo

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.