PRIME SHOW MMA

Alan pobił się z Szachtą! Kibice chcą zmiany po konferencji PRIME MMA [VIDEO]

Bartosz Szachta został ogłoszony nowym zawodnikiem Prime Show MMA, gdzie zmierzy się z „Taazym”. Podczas wczorajszej konferencji prasowej stanął do face offu z innym skonfliktowanym z jego przyjacielem, Denisem Załęckim, zawodnikiem.

Już za kilka tygodni odbędzie się jubileuszowe wydarzenie Prime Show MMA z numerem 10. W walce wieczoru zobaczymy bokserską konfrontację Alana Kwiecińskiego z Kasjuszem Życińskim. „Don Kasjo” skonfliktowany z „Alanikiem” jest jeszcze od czasów Warsaw Shore.

Wśród innych pojedynków należy wyróżnić sportową konfrontację Piotra Strusa z Cezarym Oleksiejczukiem. Ten drugi nie pojawił się na ostatniej gali FEN, gdyż w ostatniej chwili wypadł mu rywal. W klatce zobaczymy też konfrontację „Taazy’ego” z Bartoszem Szachtą.

Bójka Szachty z Kwiecińskim!

Szachta to dobry przyjaciel Denisa Załęckiego, co oczywiście wywołało spięcia na konferencji prasowej. Kamil Mataczyński, który będzie jego rywalem, niedawno pobił się z „Bad Boyem” na jednym z programów FAME. Torunianin ma też nadzieję, że zmierzy się z nim przy najbliższej okazj.

Obecność na jednym panelu Alana Kwiecińskiego również nie mogło obejść się bez konfrontacji. Szachta i „Alanik” stanęli do face offu. Szybko od zwykłego twarzą w twarz doszło do styknięcia się czołami i wyprowadzonych ciosów.

Sprawdź!  Alan wyśmiewa siłę uderzenia Denisa Załęckiego! "Od byłej dziewczyny dostawałem mocniejsze. Nie takie świniaki już skakały..."

Fani szybko dali znać, że właśnie to zestawienie woleliby zobaczyć na PRIME X i liczą na to, iż federacja dokona zmian w rozpisce. Konflikt „Alanika” z zawodnikami z Torunia zawsze generował duże emocje – oprócz Denisa zawalczył on też z jego ojcem, Dawidem Załęckim.

Samo PRIME również znane jest z tego, że mimo początkowych ogłoszeń dochodzi do licznych przetasowań przed samą galą. Tak było chociażby w przypadku Cezarego Oleksiejczuka, który miał zadebiutować już na poprzednim wydarzeniu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.