KSW

Wspaniałe wieści dla Michała Materli przed KSW 78! „Bardzo się cieszę, że prawda była się w stanie obronić”

Wspaniale wieści na kilka dni przed KSW 78 przekazała jedna z gwiazd main eventu. Michał Materla pochwalił się w social mediach zakończeniem sprawy karnej w swojej sprawie!

Dokładnie 14 grudnia 2016 roku były mistrz wagi średniej KSW Michał Materla został zatrzymany przez funkcjonariuszy w związku z podejrzeniem o udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, zajmującej się handlem narkotykami. Z aresztu w Gorzowie Wielkopolskim wyszedł po ośmiu miesiącach za kaucją w wysokości 150 tysięcy złotych.

Jak sam mówił przed kilkoma laty w rozmowie z portalem Weszło, został zamknięty „na oddziale dla niebezpiecznych”. „Cipao” opowiadał też o zbyt brutalnym zachowaniu podczas zatrzymania, gdzie jeden z antyterrorystów użył paralizatora.

– Jego użycie było zupełnie niepotrzebne. Dwójka dzieci w domu, jedno w wieku przedszkolnym. A ja bezwzględnie wykonywałem polecenia. Grzecznie położyłem się na ziemi, wtedy jeden z antyterrorystów podszedł i prewencyjnie strzelił mnie tym paralizatorem. Jakby chciał zaznaczyć: „to ja tu jestem szefem”.

Michał Materla już w tę sobotę po raz kolejny wejdzie do klatki. Na KSW 78 odbędzie się rewanż za pojedynek sprzed niemal 10. laty. Wówczas, jak i 21 stycznia, oponentem „Cipao” będzie Kendall Grove. Zarówno tę, jak i poprzednie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Sprawdź!  Szalona dieta Mariusza Pudzianowskiego! "30 czekolad, 2 kartony mleka i 2-3 kilo lodów w łóżku"

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> WYKUP DOSTĘP DO KSW 78

CAŁKOWITE UMORZENIE

W najbliższą sobotę Michał Materla wróci po porażce z Mariuszem Pudzianowskim, a na kilka dni przed tym wydarzeniem pochwalił się całkowitym i prawomocnym umorzeniem swojej sprawy!

WAŻNA INFORMACJA:
W dniu 23. grudnia 2022 Prokuratora Okręgowa w Poznaniu stosowną decyzja umorzyła w całości prowadzoną przeciwko mnie od ponad sześciu lat sprawę karną. Zostały prawomocnie umorzone wszystkie zarzuty, które prokurator postawił mi w dniu mojego zatrzymania tj. 13. grudnia 2016. Przypomnę, że w wyniku działań prokuratora, a następnie decyzji sądów trafiłem do Aresztu Śledczego w Poznaniu na prawie 8 miesięcy. Początkowo przebywałem na oddziale dla niebezpiecznych więźniów, w pojedyńczej celi aresztu przy ul. Młyńskiej. Cała ta sprawa od początku była dla mnie niezrozumiałą sytuacją, ale żeby o tym napisać będzie jeszcze czas. W obecnej sytuacji bardzo się cieszę, że prawda była się w stanie obronić. W tym miejscu chcę bardzo podziękować moim Bliskim, Przyjaciołom i Kolegom, w tym z klubu, za udzielone wsparcie dla mojej najbliższej rodziny w tym trudnym dla Niej czasie. Podziękowania dla mojego brata Norberta, który nigdy nie zaakceptował decyzji prokurator prowadzącej śledztwo i starał sie skutecznie zwrócić uwagę licznym organizacjom praw człowieka na ogrom nieprawidłowości i nadużyć w prowadzonym przeciwko mnie śledztwie.
Z perspektywy osoby tymczasowo aresztowanej bardzo ważne jest żeby mieć bezgraniczne zaufanie do swojego obrońcy i wiarę, że zrobi wszystko żeby uprzednio zastosowany areszt trwał jak najkrócej. Dlatego bardzo dziękuje mojemu adwokatowi Jakubowi Łysakowskiemu za udzieloną mi pomoc w tej sprawie, bo od samego początku czułem, że jestem w dobrych rękach i mam za sobą odpowiednią osobę, która swoją wiedzą i zawodowym doświadczeniem, będzie mnie wspierać w tych trudnych chwilach. Wszystkie podjęte wobec mnie przez prokurator Agnieszkę Nowicką działania, nigdy nie powinny mieć miejsca. Nestety nikt nie cofnie łez i stresu moich najbliższych, ani nie odda nam straconego czasu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.