Clout MMA

Wrzosek skazuje Denisa na porażkę! „O szansach nie ma co mówić”

Arkadiusz Wrzosek wypowiedział się na temat pojedynku Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim, do którego dojdzie na drugiej edycji Clout MMA.

Przy okazji ostatniej konferencji organizacja ogłosiła zestawienie, na które kibice czekają od miesięcy. W końcu w klatce zostanie wyjaśniony konflikt, a hitowy pojedynek odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach, więc możemy spodziewać się ciężkiego nokautu.

Wiele osób skazuje Denisa na porażkę ze względu na znacznie mniejsze doświadczenie, ostatnie występy w klatce oraz aktualną formę. Zszokował bowiem wszystkich, kiedy pojawił się na scenie, jednak zapewnił już, że zamierza zrzucić około 15 kilogramów i będzie gotowy na konfrontację z weteranem MMA.

Szans na wygraną nie daje Załęckiemu również zawodnik KSW Arkadiusz Wrzosek, który na gali Clout MMA znajdował się w narożniku Andrzeja Fonfary. Zanim jeszcze wydarzenie się rozpoczęło, gościł w studio i został zapytany o walkę Omielańczuka:

– Myślę, że tutaj o szansach w walce nie ma co mówić, nie ma w ogóle co dyskutować, zwycięzca może być w tej walce tylko jeden. Mi się bardzo podoba, że do takiej walki dojdzie, bo każdy chyba chce zobaczyć zawsze podczas gal prawdziwy rozlew krwi, prawdziwą agresję, emocje, chęć urwania głowy drugiej osobie. W ostatnich latach nie było takiego starcia, gdzie było tyle nienawiści, która będzie mogła mieć swój finisz w klatce. Rzadko kiedy się to zdarza, ja nie mogę się doczekać.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.