PRIME SHOW MMA

Wrzosek nie wierzy w chorobę Araba? Komentuje zmianę rywala: „Od początku to wyczuwałem. Może nie było mu na rękę walczyć ze mną”

Już w sobotę odbędzie się druga edycja gali Prime Show MMA. Do klatki powróci były mistrz KSW, który zmierzy się z 70 kg cięższym rywalem.

Początkowo przeciwnikiem Marcina Wrzoska miał być „Arab”. Niestety podczas ostatniej konferencji włodarz „Don Kasjo” ogłosił, że freak fighter jest chory i nie weźmie udziału w sobotniej gali. Na karcie walk doszło do sporych zmian, gdyż nie tylko raper wycofał się z walki.

Do szpitala trafił „Red”, który miał zmierzyć się z Pawłem Kaluskim. To zestawienie również musiało być odwołane, więc federacja postanowiła zestawić zawodników, którzy zostali bez rywali. Były mistrz KSW zmierzy się więc z przeciwnikiem znanym jako ochroniarz oszusta z Tindera.

Wrzosek o wycofaniu się „Araba”

Zmianę przeciwnika były mistrz KSW skomentował w wywiadzie dla AntyFakty. Wrzosek nie do końca wierzy w chorobę „Araba” i podejrzewa, że rywal mógł wycofać się, gdyż po prostu nie chciał walczyć.

– Wycofał się z powodu przeziębienia… Dzień po tym, jak „Red” się wycofał. Ja nikomu nie mówię… Po prostu łączę kropki. Byliśmy razem na Zadymie, gdzie było mówione, że proponowano Piotrowi walkę ze mną i on odmówił. „Red” się wycofał.

Może (Arab) poczuł, że to jest dobry moment, żeby się wycofać, zestawią ich ze sobą, a ja wyjdę z twarzą. Jak rozmawialiśmy, mówiłem „Arab” zrobimy tę walkę w przyszłości, to bardzo wymijająco się wypowiadał.

Pady również podejrzenia, że powodem wycofania się może być kontrakt z FAME. W umowie „Arab” ma bowiem zapis, że przez określony czas nie może walczyć dla innej federacji.

Sprawdź!  (VIDEO) Okniński o liściach od ojca! Po raz pierwszy zabrał głos po Prime MMA 4: "Dwa pierwsze były dobre. Trzeci za mocny"

– Może. Nie czytałem umowy, ciężko mi powiedzieć. Z tego, co wiem, było wszystko dogadane. Może bardziej na rękę było mu nie walczyć ze mną i nie przegrywać ze mną. Jesteśmy wszyscy ludźmi.

– Ja od samego początku wyczuwałem, że może się wycofać. Nie wiem czemu, tak mu z oczu patrzało, tak mi się wydawało od samego początku.

Jak obstawiać PRIME SHOW MMA 2?

Wszystkie pojedynki z karty walk Prime Show MMA 2 obstawisz wyłącznie na stronie legalnego bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.