KSW

Wrzosek nie ukrywa taktyki na walkę ze Szpilką. „Nikt Ameryki nie odkryje…”

Arkadiusz Wrzosek nie ukrywa, jaką taktykę zastosuje na walkę z Arturem Szpilką. Kick-bokser zamierza wykorzystać swoje największe atuty.

To starcie już od dawna było planowane. Kilkukrotnie nawet było blisko jego finalizacji, jednak „Szpila” zmuszony był wycofać się z powodu urazu. Obaj panowie w międzyczasie rozwijali swoje kariery i po dziś dzień pozostają niepokonani.

Arkadiusz Wrzosek zadebiutował o 2 miesiące później od rywala z XTB KSW 94, ale ma stoczoną o jedną walkę więcej. Szpilka w ostatniej walce pokonał Mariusza Pudzianowskiego, ale zdaniem ekspertów może nie mieć szans z warszawskim kick-bokserem.

Starcie Wrzosek vs. Szpilka oraz inne pojedynki z karty XTB KSW 94 obstawisz u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na XTB KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka3.40Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.32Fortuna

Arkadiusz Wrzosek o taktyce na Artura Szpilkę

W ostatnim odcinku programu Oktagon Live na łączach gościł Arkadiusz Wrzosek. Zawodnik z Warszawy nie bał się przyznać, co będzie jego największym atutem w starciu ze „Szpilą” i z czego ma zamiar korzystać:

Sprawdź!  Ogromna różnica kursów w main evencie KSW 78! Rajewski sprawi niespodziankę w walce z Parnasse?

Nikt Ameryki nie odkryje, jak powie, że ja będę kopał. Artur musi umieć te kopnięcia bronić, obalać, łapać, przechwytywać, kontrować. Będzie kopane. Artur będzie boksował.

Wrzosek przypomniał też słynne słowa Mike’a Tysona: „Każdy ma plan, dopóki nie dostanie po gębie”. Arek dobrze o tym pamięta i uważa, że w razie problemów to jemu będzie łatwiej je przetrwać.

A propos taktyk, przygotowania i myślenia nad tym, kto co zrobi, to każdy zawodnik wie, jak to wygląda w praktyce. Do pierwszej bomby jest myślenie o jakimkolwiek planie. Potem już działają instynkty i wydaje mi się, że tych instynktów u mnie może więcej zadziałać.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.