KSW

Wojsław Rysiewski zdradza kulisy negocjacji rywali dla Mameda! „Nie chciał dla takiej walki przerywać emerytury” [VIDEO]

W najbliższą sobotę Mamed Khalidov ponownie zamelduje się na Stadionie Narodowym. Podczas gali XTB KSW Colosseum 2 zawalczy ze Scottem Askhamem, a matchmaker organizacji Wojsław Rysiewski wypowiedział się na temat negocjacji z potencjalnymi rywalami dla legendarnego zawodnika.

Były mistrz kategorii średniej KSW zmierzy się w trylogii ze Scottem Askhamem. Każdy z fighterów odniósł dotychczas po jednym zwycięstwie, a ten pojedynek powinien raz na zawsze zamknąć rywalizację. Przed ogłoszeniem oponenta Mameda Khalidova w mediach społecznościowych pojawiało się wiele nazwisk przymierzanych do pochodzącego z Czeczenii zawodnika.

Galę XTB KSW Colosseum 2 obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powróci również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Gleba” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Oglądaj XTB KSW Colosseum 2 na żywo – kliknij

Sprawdź!  Daniel Rutkowski przed walką na Narodowym: "Nie mam wielkiego podniecenia" [VIDEO]

Wojsław Rysiewski o negocjacjach z potencjalnymi rywalami Mameda

W gronie rywali dla Khalidova najczęściej pojawiały się 3 nazwiska: Vitor Belfort, Lyoto Machida, czy Hector Lombard. Z uwagi na aktywność w MMA w ostatnich lata najgłośniej mówiło się właśnie o Kubańczyku. Po ogłoszeniu Scotta Askhama fani podzielili się na dwa obozy, co zdaniem Wojsława Rysiewskiego tak, czy inaczej miałoby miejsce:

– Myślę, że to jest trochę taka sytuacja, że niezależnie co byśmy wybrali z tych opcji, które były dostępne, to byłaby grupa zadowolona i niezadowolona i tylko te proporcje by się zmieniały. Ja nie czuję, że gdybyśmy postawili na Hectora Lombarda to ta grupa niezadowolonych, oczywiście byłaby inna, ale raczej obstawiam, że byłaby większa niż w sytuacji, kiedy postawiliśmy na Scotta.

Dyrektor sportowy KSW przyznał, że nie było rozmów z Vitorem Belfortem. Toczone za to były negocjacje z Lyoto Machidą, jednak ostatecznie skończyło się na dwóch nazwiskach.

Jeżeli chodzi o Belforta nie było takiego zastanowienia, nie braliśmy go pod uwagę. Jeśli chodzi o Machidę rozmawialiśmy, składaliśmy pierwszą ofertę – została odrzucona, drugą – tutaj zastanowienie trwało dłużej, niż przy pierwszej. Finalnie przyszła od Jorge’a Mendesa, menadżera Lyoto Machidy odpowiedź, że jednak nie chce dla tych kwot, dla takiej walki, przerywać swojej emerytury. Ale to też cały czas i tak była jedna z 3. opcji, które sondowaliśmy. Finalnie decydowaliśmy między Scottem, a Lombardem.

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski chce walki z ponad dwumetrowym "Górą" z Gry o tron!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.