UFC

Wiemy, co z przyszłością Karoliny Kowalkiewicz w UFC! „Wczoraj Dana White powiedział, że…”

W miniony weekend odbyła się gala UFC 265, na której po półtorarocznej przerwie do oktagonu powróciła Karolina Kowalkiewicz.

Karolina w walce z Xiaonan Yan doznała poważnej kontuzji oka. Zawodniczka musiała przejść operację, istniało również ryzyko, że nie będzie mogła powrócić do oktagonu. Jak sama przyznała:

Istniała taka szansa. Procentowo nie mam pojęcia, ile to było. Spytałam doktora Michalika czy będę mogła dalej walczyć i powiedział, że zrobi wszystko, żebym wróciła. Odradzał mi to, ale po operacji okazało się, że nie ma żadnych przeciwwskazań. Musiałam tylko odczekać, aż wszystko się zagoi. O kontuzji zapomniałam i myślę o niej tylko, jak ktoś mnie o to pyta.

Zawodnika na UFC 265 chciała przerwać serię 4 porażek w walce z Jessicą Penne. Niestety, kiedy walka zeszła do parteru Karolina nie miała zbyt dużych szans w starciu z fighterką, która ma czarny pas w BJJ. Penne poddała Polkę pod koniec pierwszej rundy.

WIEMY, CO Z PRZYSZŁOŚCIĄ KAROLINY KOWALKIEWICZ W UFC:

Po powrocie z gali UFC Karolina zamieściła na swoich social mediach nagranie, na którym powiedziała:

Sprawdź!  Najlepsi na MMAjku! Michael Bisping i trash talk z Manchesteru

Kochani już jestem w hotelu, nic mi nie jest. Ręka okej tylko wiecie… pęka mi serce. Nie będę nikogo przepraszać, że kogoś zawiodłam, bo najbardziej zawiodłam samą siebie. Byłam pewna, że to wygram i ta pewność mnie chyba zgubiła. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Hejterów proszę o odrobinę empatii, odpuśćcie mi, chociaż na kilka dni. Ciężko będzie, bo jeśli kochasz coś najbardziej na świecie i to przestaje ci wychodzić, to trzeba znaleźć jakąś nową pasję w życiu… i to boli…

Wszyscy zadają sobie pytanie, co dalej z przyszłością Karoliny w UFC. Łukasz Zaborowski, który jest zarówno mężem, jak i trenerem zawodniczki, zdradził, co w tej sprawie powiedział szef organizacji Dana White:

Wczoraj Dana powiedział Karolinie, że to ona zadecyduje, czy chce walczyć, czy nie, a jak będzie chciała, to zrobi to w UFC, bo miejsce ma tutaj zawsze.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Mamed Khalidov typuje mistrzowski pojedynek Jan Błachowicz vs Glover Teixeira: "Nie wiem, w której rundzie, ale..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.