Clout MMA

Wielki Bu wbija szpilki w Denisa! Komentuje jego formę: „Estrogenowa księżniczka”

„Wielki Bu” nie przepuścił okazji, by wbić szpilkę w Denisa Załęckiego. Po wczorajszej konferencji zamieścił na social mediach mocne wpisy.

W miniony poniedziałek organizacja Clout MMA ogłosiła powrót „Bad Boya”. Podczas kolejnej gali zmierzy się z Danielem Omielańczukiem w formule bokserskiej w małych rękawicach. Starcie odbywa się na takich zasadach, gdyż Załęcki nie chce ryzykować odnowienia kontuzji, przez którą musiał przejść operację.

Kiedy pojawił się na scenie, zszokował wielu kibiców swoją obecną formą fizyczną. Już przy okazji ostatniej walki ważył ponad 115 kilogramów, teraz z całą pewnością wniósłby na wagę sporo więcej. Głos m.in. zabrał Denis Labryga, który tak wypowiedział się na temat Załęckiego:

– To jest zalany grubas, wyje**ał bym mu na bebechy to by się zdziwił. Nie ujmując grubasom, ja jestem sportowcem i wiem, jak sportowcy pracują na życiową formę. Z Tyburskim tak samo był zalany. Polecam się ruszać, poświęcić temu wszystkiemu, bo to nie jest dobry przykład.

Na swoich social mediach odpalił się również „Wielki Bu”, który wbił mocne szpili w Załęckiego. Opublikował na Instastories kilka memów wyśmiewających formę „Bad Boya”:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.