PRIME SHOW MMA

Wielki Bu szczerze o walce 2vs1! Poradzi sobie z dwoma przeciwnikami? [WIDEO]

Patryk Masiak zabrał głos w sprawie swojego pojedynku, który ma stoczyć już w tę sobotę. Podczas wczorajszej konferencji sam musiał zadbać o to, aby zawalczyć na Prime 7.

Freakowa organizacja nie mogła znaleźć rywala dla „Wielkiego Bu”, w związku z czym jego udział w gali stanął pod znakiem zapytania. Ten jednak postanowił rzucić wyzwanie dwóm ochroniarzom, którzy znajdowali się w pobliżu, a ci przyjęli propozycję.

Na starcie zgodziła się również federacja, co oznacza, że Masiak powraca zaledwie 2 tygodnie od ostatniej walki z Denisem Załęckim. Tym razem nie będzie to łatwy pojedynek, gdyż ma zmierzyć się z dwoma przeciwnikami jednocześnie w formule bokserskiej.

Zestawienie skomentował w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl, w którym również wypowiedział się na temat Denisa czy potencjalnego pojedynku z jego przyjacielem Bartoszem Szachtą. Natomiast jeśli chodzi o Prime 7 przyznał, że sam nie wie, czego się spodziewać:

– Ja mogę się tym bawić. Teraz mamy typowo freakowe rozwiązanie. Nie wiadomo czy idę po złamaną szczękę, czy po łatwe pieniądze. Zacząłem się zastanawiać, jak do tego podejdzie Fortuna. To jest duże wyzwanie dla analityka.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.