Clout MMA

Wielki Bu staje w obronie Denisa Labrygi! „Dajce szansę się odnieść. Pamiętajmy, że…”

Patryk „Wielki Bu” Masiak skomentował zamieszanie dookoła Denisa Labrygi. Wykorzystał również okazję, by wbić szpilkę w Denisa Załęckiego.

Na początku tygodnia głośno zrobiło się o zawodniku Clout MMA Denisie Labrydze, którego social media zalały mocne komentarze Internautów. Dotyczą one spotkania z transpłciową osobą, którą można znaleźć na portalach z ogłoszeniami towarzyskimi.

Na Instagramie pojawiły się nagrania z freak fighterem, który został oskarżony o napaść. Miało do niej dojść, kiedy zorientował się, że został rozpoznany. Nie są to jednak potwierdzonego informacje.

„Wielki Bu” reaguje na sytuację Labrygi

Część osób w social mediach zamieściła obraźliwe komentarze pod adresem Labrygi. Inni natomiast stają w obronie zawodnika Clout MMA, sugerując, że jest to jedynie próba zyskania rozgłosu i zrobienia głośnej afery oraz wybicia się na Denisie.

Sam freak fighter jeszcze nie odniósł się do całej sprawy. Głos zabrał za to między innymi „Wielki Bu”, który skomentował zamieszanie na swoich social mediach.

– Stop pomówieniom. Dajcie szansę chłopakowi się odnieść/obronić, zamiast niszczyć mu życie. Pamiętajmy, że niektórzy nie cofną się przed najgorszym kure…, by zaistnieć w Internecie.

Przy okazji wbił też szpilkę w Denisa Załęckiego, z którego żartuje od czasu pojawienia się „Bad Boya” na konferencji Clout MMA.

Sprawdź!  Najman stracił słuch po "liściu" Ciosa! Skomentował porażkę na Clout MMA 2

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.