KSW

[WIDEO] Salahdine Parnasse zapowiada swój kolejny pojedynek – „Obóz rozpoczęty”

Salahdine Parnasse niedawno udanie powrócił do klatki po swojej pierwszej porażce w zawodowej karierze. Wszystko na to wskazuje, że już całkiem niedługo może on znów pojawić się w okrągłej klatce KSW.

Salahdine Parnasse cały czas jest uznawany za jednego z najbardziej perspektywicznych zawodników w Europie. Z KSW jest związany od 2017 roku i przez ten czas stoczył wiele świetnych pojedynków. Na KSW 48 pokonał Romana Szymańskiego zdobywając tymczasowy pas mistrzowski w wadze piórkowej. Obronił to trofeum na KSW 52, gdzie wypunktował Ivana Buchingera.

Ku zaskoczeniu niemal wszystkich na KSW 58 został znokautowany przez Daniela Torresa. Francuz od początku nie zgadzał się z werdyktem w tym boju i uważał, że sędzia się pośpieszył z przerwaniem tej walki. Do tej pory domaga się rewanżu z Austriakiem. Salhdine powrócił do klatki i na gali z numerem 61 w 1. rundzie poddał Filipa Pejica.

Salahdine Parnasse rozpoczął przygotowania do swojego kolejnego pojedynku

Francuz na Twitterze ogłosił rozpoczęcie obozu przygotowawczego do swojego kolejnego pojedynku i opublikował

„Obóz rozpoczęty” – napisał na Twitterze Salahdine Parnasse.

źródło: Twitter

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.