UFC

(VIDEO) UFC 267: Oficjalna ceremonia ważenia i face-to-face! Ogromne emocje przed galą w Abu Zabi!

Za nami oficjalna ceremonia przed galą UFC 267, na której zawalczy aż trzech Polaków. Żaden z naszych reprezentantów nie miał problemów ze zrobieniem wagi.

Już jutro o 16:30 rozpocznie się gala, która dla polskich kibiców będzie najbardziej emocjonującym wydarzeniem MMA tego roku. Na karcie wstępnej znalazł się pojedynek Michała Oleksiejczuka trenującego w Akademii Sportów Walki Wilanów. Jego rywalem będzie niepokonany Shamil Gamzatov.

Jako kolejny z Polaków do oktagonu wejdzie Marcin Tybura. Fighter ma aktualnie za sobą serię 5 zwycięstw i stanie do walki z mocnym Rosjaninem Alexandrem Volkovem. Będzie to trzeci pojedynek na karcie głównej.

Natomiast w najbardziej wyczekiwanym main evencie w akcji zobaczymy mistrza UFC Jana Błachowicza. Zawodnik po raz drugi w karierze będzie bronił tytułu w wadze półciężkiej. Jego przeciwnikiem będzie Glover Teixeira, który ma ostatnią szansę na to, by zasiąść na tronie największej organizacji MMA na świecie.

Polacy oraz ich przeciwnicy nie mieli żadnych problemów ze zrobieniem wagi. Gorzej wyglądało to, jeśli chodzi o wschodzącą gwiazdę UFC Khamzata Chimaevea. Dostał on dodatkowy czas na to, by zmieścić się w limicie i na szczęście udało mu się dobić do wymaganej wagi.

Sprawdź!  Aljamain Sterling do Tyrona Woodleya: "Je***ać ten tatuaż. Godność jest warta więcej niż wypłata."

Damir Ismagulov jako jedyny nie był w stanie dopełnić formalności. Wniósł na wagę o 7,5 funta za dużo, a jego pojedynek z Magomedem Mustafaevem został odwołany.

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Oglądaj UFC 267 <

Jan Błachowicz w gotowości przed UFC 267! Zapowiedź walki z niebezpiecznym Gloverem Teixeirą

Gala na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

MICHAŁ OLEKSIEJCZUK VS SHAMIL GAMZATOV

MARCIN TYBURA VS ALEXANDER VOLKOV

JAN BŁACHOWICZ VS GLOVER TEIXEIRA

Źródło: Twitter

Sprawdź!  (VIDEO) Kolejna afera z udziałem McGregora! Znany DJ oskarżył go o pobicie: "Nagle uderzył go w twarz. Mógł go zabić..."

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *