MMA

(VIDEO) Twierdził, że jest najlepszy na świecie w walce na gołe pięści. Dostał bolesną nauczkę od weterana! „Chcieliśmy, żeby posmakował tego, o co sam się prosił”

Zawodnik MMA postanowił dać nauczkę człowiekowi, który przechwalał się, że jest najlepszym zawodnikiem na gołe pięści na świecie. Nagranie ze sparingu opublikował na swoich social mediach.

Joe Riggs to weteran, który karierę MMA rozpoczął w 2001 roku. Do 2019 roku stoczył aż 70 pojedynków i walczył w organizacjach na całym świecie. Odniósł 49 zwycięstw, w tym 37 przed czasem m.in. w takich federacjach jak Bellator, UFC, Strikeforce, czy rosyjskie M-1.

Riggs aktualnie toczy pojedynki na gołe pięści dla organizacji BKFC i od 2017 roku odniósł 4 zwycięstwa, poniósł jedną porażkę oraz raz zremisował. Ostatni raz bił się w październiku, kiedy to pokonał w niecałą minutę Melvina Guillarda.

Fighter na swoich social mediach udostępnił filmik, który może być przestrogą dla innych młodych osób trenujących sporty walki. Do klubu Riggisa przychodził mężczyzna, nieustanie przechwalający się tym, jak mocnym jest zawodnikiem.

Weteran MMA postanowił dać mu nauczkę i stoczył z nim sparing na gołe pięści. Jak można było się spodziewać, przeciwnik nie miał z nim najmniejszych szans i praktycznie po każdym ciosie padał na deski.

Sprawdź!  KSW 59: Antun Račić vs Sebastian Przybysz 2 - Trailer

Riggs jednak nie walczył z nim na poważnie i powstrzymywał się od mocnych uderzeń. Można zauważyć, że po prostu próbuje dać mi nauczkę i nie chce mu przy tym zrobić krzywdy.

– Ten gość przychodził dzień po dniu i gadał bzdury, że jest najlepszym na świecie zawodnikiem na gołe pięści. Chcieliśmy, żeby posmakował tego, o co sam się prosił.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.