PRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Stifler” rozbity w 30 sekund! Soroko wygrywa na Prime Show MMA 4!

Kibice w końcu doczekali się tego zestawienia. Miało ono odbyć się już na pierwszej edycji Prime MMA, jednak doszło do sporego zamieszania.

Walka pomiędzy „Stiflerem” i Adamem Soroko była jednym z najbardziej wyczekiwanych starć Prime MMA 1. Kilka godzin przed wydarzeniem drugi z zawodników zrezygnował z udziału w gali i nie zamierzał pojawić się w klatce, a zestawienie musiało zostać odwołane.

Soroko zadebiutował jednak na jednej z kolejnych edycji i zmierzył się z bardziej doświadczonym Pawłem Tyburskim. Walka zakończyła się już w pierwszej odsłonie pewnym zwycięstwem „Tyboriego”.

Dla „Stiflera” będzie to trzecia walka w MMA. W debiucie zmierzył się z „Popkiem”, a znaczna większość spodziewała się nokautu ze strony rapera. Ten jednak mocno zaskoczył i poddał „Stiflera” już w pierwszej rundzie.

W kolejnej walce również zmierzył się ze znacznie większym rywalem, jakim był „Bombardier”. Fani liczyli na niespodziankę, jednak Senegalczyk błyskawicznie rozbił „Stiflera”.

RELACJA

RUNDA 1

Soroko ruszył z mocnym lowem, „Stifler” skraca dystans, dobrze unika i zapina klincz. Soroko trafia, dobija i wygrywa już w 1. rundzie!

Sprawdź!  (VIDEO) "Bagieta" zdominowany w pierwszej rundzie! "Kamerzysta" nokautuje na Prime Show MMA 4!

Oficjalny wynik: Adam Soroko wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.