PRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Stifler” błyskawicznie znokautowany! Chciał zaskoczyć latającym kolanem!

Za nami co-main event gali Prime Show MMA 2, w którym doszło do wyczekiwanego pojedynku pomiędzy „Stiflerem” i potężnym „Bombardierem”.

Przed walką było wiele znaków zapytania. Niektórzy typowali, że będzie to szybkie zwycięstwo Senegalczyka, a pozostali, iż Polak ma naprawdę duże szanse, jeśli odpowiednie podejdzie do walki i najpierw zmęczy swojego rywala.

Jeśli chodzi o bukmacherów, dużym faworytem był „Bombardier”, który wniósł do klatki aż 70 kg więcej. Dodatkowo ma on doświadczenie w senegalskich zapasach i stoczył kilka pojedynków w formule MMA. Co ciekawe, był to dla niego powrót na polską scenę sportów walki.

Po raz pierwszy widzieliśmy go w starciu na gali KSW, kiedy to zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim i został znokautowany w zaledwie 18 sekund. Teraz „Bombardier” liczy na to, że po odbudowaniu będzie miał szansę na rewanż z „Pudzillą”.

„Stifler” był dużym underdogiem, jednak miał nad swoim rywalem przewagę szybkości oraz przygotowania kondycyjnego. Dodatkowo bardzo dobrze zaprezentował się na media treningu dzień przed galą Prime Show MMA 2.

Sprawdź!  (VIDEO) Soroko o awanturze na konferencji Prime Show MMA: "Jak słyszę niektóre rzeczy ch*j mnie strzela. Jak mnie rzuca, to już jest kicha"

RELACJA

Runda 1:

Do przodu ruszył Stifler, ale Bombardier go skontrował i trafił dwa mocne ciosy. Serigne przechwycił latające kolano i obalił rywala. Po zdobyciu dosiada zasypał Polaka kanonadą mocnych ciosów, po których sędzia przerwał walkę.

Serigne „Bombardier” Ousmane Dia pokonał przez TKO w 1. rundzie  Damiana „Stiflera” Zduńczyka

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.