MMA

(VIDEO) Radzikowski zadebiutuje w MMA! Pudzianowski komentuje: „Będziesz łapał powietrze górą, dołem i dupą”

Mariusz Pudzianowski skomentował doniesienia o debiucie Krzysztofa Radzikowskiego w formule MMA. Zawodnik KSW nie przebierał w słowach.

Krzysztof Radzikowski to jeden z najbardziej utytułowanych polskich Strongmanów. Ma on na swoim koncie takie sukcesy jak Wicemistrzostwo Polski Strongman 2008 i 2009Wicemistrzostwo Europy Strongman 2009Wicemistrzostwo Europy w Wyciskaniu Belki 2009, a także Mistrzostwo świata federacji World Strongman Federation 2012.

Portal mmafists.pl miał okazję porozmawiać z Radzikowskim przy okazji Pucharu Polski Strongman w Słupsku. Przyszły debiutant przyznał – Na ten moment waga 120 kg i na tym poziomie już zostanie. Nie będzie to październik, a troszkę później. Z kim? Jeszcze nic nie mówię, bo to jeszcze nie wiadomo, zobaczymy, jak będzie.

Krzysztof Radzikowski chce pójść śladami najlepszego polskiego strongmana, czyli Mariusza Pudzianowskiego. Pudzian, który w MMA stoczył 23 walki, wygrał 15 razy, w tym 10 przed czasem. Jako strongman ma na swoim koncie wiele tytułów, jest m.in. rekordzistą i aż 5 razy zdobył mistrzostwo świata.

Kiedy uznał, że osiągnął już wszystko, w 2009 roku rozpoczął swoją karierę od pojedynku z Marcinem Najmanem na gali KSW 12. Starcie trwało zaledwie 43 sekundy i zakończyło się zwycięstwem Pudziana.

Sprawdź!  "Organizacja nikogo nie zmusza do walki" - Łukasz Jurkowski o walce Kołecki vs. Szostak

Zawodnik KSW, który miał okazję spotkać się z Radzikowskim przy okazji Pucharu Polski w Słupsku, takimi słowami skomentował jego debiut w MMA:

– Będziesz łapał powietrze górą, dołem i dupą. Poczujesz to, uwierz mi, łapałem powietrze wszystkimi otworami. I było: Mamo, co ja tu robię?

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *