KSW

(VIDEO) Pudzianowski z wiadomością do Szpilki! „Arturku, już biegnę do ciebie! Szykuj się Arturku”

Wszystko wskazuje na to, że pojedynek pomiędzy Arturem Szpilką i Mariuszem Pudzianowskim jest już dogadany. Zawodnicy za pośrednictwem social mediów zaczęli już nawet promować starcie.

O tej walce mówiło się już kilka miesięcy temu, jednak wówczas były pięściarz przyznał, że nie jest jeszcze gotowy. Teraz głos zabrał szef KSW Martin Lewandowski, który przyznał, że może dojść do takiego zestawienia, a obaj zawodnicy wyrazili chęć zmierzenia się w klatce.

Pudzianowski z wiadomością do Szpilki

Dla Szpilki będzie to dopiero druga walka w organizacji KSW. Ma on za sobą debiut, w którym pokonał Siergieja Radczenkę, a w styczniu miał zmierzyć się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Doznał jednak kontuzji pleców i musiał przejść operację, przez którą wycofał się z pojedynku.

Pudzianowski natomiast powróci do klatki po głośnej porażce z Mamedem Khalidovem. W grudniu zmierzył się z byłym mistrzem KSW i został rozbity już w pierwszej odsłonie. Jak sam przyznał, jest mocno zawiedziony swoją postawą w klatce.

Fighterzy zostawiają jednak wspomniane zestawienia za sobą i skupiają się na pojedynku, który mają stoczyć jeszcze w tym roku. Za pośrednictwem social mediów Szpilka jako pierwszy zwrócił się na poniższym nagraniu do przeciwnika:

Sprawdź!  Mamed Khalidov cały czas w formie! Prezentuje nagranie z treningu [WIDEO]

Następnie Pudzianowski odpowiedział i opublikował film, w którym zwraca się do byłego pięściarza – Arturku, Arturku, już biegnę do ciebie! Czekaj, szykuj się. Arturku, biegnę już.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.