FAME MMA

(VIDEO) Pęknięty oczodół, łuk brwiowy i złamany nos! Tak zmasakrowany Jacek Murański wyglądał po walce z Tańculą

Arkadiusz Tańcula nie oszczędzał Jacka Murańskiego. Brutalnie rozbijał go przez cały dystans, nie dając mu najmniejszych szans.

Za nami gala FAME 15 i rewanże „Aroya” z Murańskimi. Najpierw Tańcula świetnie poradził sobie z Mateuszem. Wygrał pierwszą rundę na punkty, a w kolejnej udusił przeciwnika, dzięki czemu wyszedł do drugiego starcia, znacznie mniej zmęczony, niż jak gdyby miał walczyć na pełnym dystansie.

W drugiej walce kibice dostali to, co lubią najbardziej, czyli klatkę rzymską i krwawe oraz brutalne starcie. Podobnie jak pierwszy pojedynek pomiędzy Arkadiuszem i Jackiem, również i tym razem była to wyjątkowo jednostronna walka. Przez 5 rund oglądaliśmy całkowitą dominację Tańculi.

„Aroy” zasypywał rywala mocnymi ciosami oraz kolanami na głowę. Murański popisał się niewiarygodną wytrzymałością. Nawet gdy kilkukrotnie został naruszony, za każdym razem udawało mu się przetrwać do końca odsłony.

„Muran” zakończył pojedynek z zakrwawioną i rozbitą twarzą oraz kilkoma kontuzjami. Chwilę później miał wyjść do „Szalonego Reportera”, jednak nie dostał pozwolenia od lekarzy. Tak wyglądał zaraz po porażce z Tańculą:

Sprawdź!  (VIDEO) "Franio" znów to zrobił?! Zawodnik zdradził formułę walki na FAME 15!

Jacek Murański o kontuzjach po walce na FAME 15

Jak wiadomo, Jacek miał pęknięty oczodół i właśnie dlatego nie mógł ponownie wyjść do klatki. Doznał również złamania nosa oraz miał pęknięty także łuk brwiowy. Wydawał się jednak nie przejmować swoimi kontuzjami.

W wywiadzie dla fansportu.pl po gali FAME 15 Jacek Murański przyznał, że przyjął kilkadziesiąt uderzeń kolanem i zapewne podczas jednego z tych kopnięć doszło do pęknięcia oczodołu:

– Są tacy, których po walkach wywozi karetka, ja udzielam wywiadów. Obrażenia są elementem każdej walki, nie ma co dramatyzować. Tam weszło około 30 kolan, pewnie przy którymś z tych kolan. Na pewno przy kolanie.

W dalszej części wywiadu stwierdził, że nie są to poważne kontuzje, a zaledwie lekkie zadrapania – Jakie tam poważne, lekkie zarysowania. Pęknięty oczodół, pęknięty łuk brwiowy, złamany nos, jakie obrażenia? Lekkie zarysowania na karoserii.

Sprawdź wywiady z zawodnikami FAME:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.