PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Murański prezentuje umiejętności bokserskie przed walką z „Don Kasjo”. Jest nagranie ze sparingu!

Już niedługo Matuesz Murański stoczy kolejny freakowy pojedynek. Tym razem jednak spróbuje swoich sił w nowej formule.

„Muran” dotychczas stoczył 4 walki w MMA. Poniósł porażkę jedynie w debiucie, a następnie zaliczył serię trzech zwycięstw. Co ciekawe ostatnie dwa pojedynku stoczył na jednej gali. Najpierw pokonał „Warszawskiego Dresika”, a kilkadziesiąt minut później „Mielonidasa”.

Freak fighter walczył już dla takich organizacji jak FAME, FEN i Elite Fighters. Teraz zadebiutuje w nowej federacji, jaką jest Prime Show MMA. Początkowo miał zmierzyć się z innym rywalem, jednak ten nie pojawił się na konferencji, podczas której miała być ogłoszona walka.

Ostatecznie Murański spróbuje swoich sił w boksie i zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Co ciekawe, „Don Kasjo” zdecydował się na starcie kilka tygodni przed galą i przyznał, że praktycznie w ogóle nie będzie się przygotowywał. Zrobi jedynie kilka treningów. Mimo to skazuje swojego rywala na porażkę.

„Muran” także według bukmacherów jest dużym underdogiem, ale zamierza udowodnić kibicom, że jest w stanie pokonać Kasjusza, który ma spore doświadczenie bokserskie.

Sprawdź!  Don Kasjo odpowiada na słowa Mateusza Gamrota! "Boi się i tyle. Mam go w chu*u i kończę z nim też temat"

Teraz na swoich social mediach Murański opublikował nagranie, na którym sparuje przed nadchodzącą walką. Czy freak fighter ma większe szanse w starciu z Kasjuszem Życińskim?

– WOJNA NA WYNISZCZENIE NACHODZI ‼️‼️ Kocham to ❤️❤️❤️ Głęboko w to wierze , i udowodnię Wszystkim , że jak ktoś wyznaczy sobie cel ,i uparcie do niego dąży ,to nie ma takiej siły która by go powstrzymała ,przed jego osiągnięciem ‼️‼️‼️ – zapowiedział na swoim Instagramie.

Gala PRIME MMA odbędzie się już w sobotę, 19 lutego!

-> PRIME MMA PPV

Źródło: Instagram

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.