KSW

(VIDEO) Mateusz Gamrot o walce wieczoru KSW 71: „Ale wyje**a! Kuuu*wa”

Za nami gala KSW 71, na której doszło do pojedynku o mistrzowski pas. Marian Ziółkowski tym razem bronił tytułu w starciu z Sebastianem Rajewskim.

Reprezentant Czerwonego Smoka dobrze rozpoczął starcie i dwie pierwsze rundy trafiły na jego konto. W drugiej odsłonie udało mu się nawet posłać mistrza na deski, jednak po tym ciosie Ziółkowski obudził się i zaczął przejmować kontrolę nad walką.

Radził sobie lepiej w trzech kolejnych odsłonach i ostatecznie dwóch sędziów punktowało 48-47, a trzeci 49-46 i w górę powędrowała ręka Ziółkowskiego.

Co ciekawe, „Golden Boy” w ostatnich czterech pojedynkach pokonał już trzech reprezentantów Czerwonego Smoka. Najpierw wygrał z Romanem Szymańskim, następnie z Borysem Mańkowskim, a teraz z Sebastianem Rajewskim.

Gamrot komentuje wynik main eventu KSW 71

Galę w Toruniu skomentował klubowy kolega pretendenta Mateusz Gamrot, który nie mógł pojawić się osobiście w narożniku Rajewskiego, gdyż aktualnie przebywał w American Top Team i przygotowuje się do swojej walki.

Zawodnik UFC zamieścił na Instastory krótki komentarz. Jak widać, fighter nie był zadowolony z takiego werdyktu i powiedział:

Sprawdź!  Marcin Krakowiak zmierzy się z Tomaszem Jakbucem na KSW 62

– Ale wyjebka! Ale, ku*wa!

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.