KSW

(VIDEO) Mamed rzuca Pudzianowskim! Rozbija go w pierwszej rundzie! Wygrywa walkę legend!

Za nami starcie legend, do którego doszło podczas gali KSW 77 w Gliwicach. Była to największa walka w historii organizacji KSW. Mariusz Pudzianowski zmierzył się w niej z Mamedem Khalidovem.

O tym pojedynku mówiło się od dawna. Po raz pierwszy drogi dwóch największych gwiazd organizacji KSW przecięły się na poważnie w maju tego roku. Podczas gali KSW 70 Mariusz Pudzianowski wszedł do okrągłej klatki, by zmierzyć się w niej z Michałem Materlą i chociaż przez wielu był skazywany na przegraną, znokautował go już w pierwszej rundzie. Po zwycięstwie padło pytanie o walkę z Mamedem, a Mariusz przyznał, że jest otwarty na taką konfrontację. Wówczas do klatki wkroczył Khalidov i właśnie wtedy klamka zapadła.

Mamed Khalidov jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce. Na swoim koncie ma stoczonych 45 pojedynków, z których 35 wygrał. Zawodnik z Olsztyna to prawdziwy fenomen mieszanych sztuk walki i człowiek, który potrafi w klatce zafundować rywalom nie tylko fenomenalne nokauty, ale też ekwilibrystyczne poddania.

Natomiast Mariusz Pudzianowski przeszedł niesamowitą drogę. Jako były strongman 13 lat temu zaczynał od walki z Marcinem Najmanem, a po 17 zwycięstwach i 7 porażkach nadszedł czas na wielką walkę, tym razem z legendą polskiego MMA.

Sprawdź!  Tomasz Narkun bez szans na szybki rewanż z Chuzhigaevem? Szef KSW wyjaśnia! "Lepiej, żeby Tomek na chwilę..."

Zarówno Mamed, jak i Pudzianowski zapisali się złotymi literami na kartach historii mieszanych sztuk walki w Polsce. Obaj są największymi gwiazdami organizacji KSW. Teraz zderzyli się w boju, który na długo zostanie zapamiętany. Ani kibice, ani sami zawodnicy nie mieli pojęcia, co może wydarzyć się w tym pojedynku.

RELACJA

RUNDA 1

Mamed szachuje w półdystansie, doskakuje z uderzeniem! Pudzianowski szukał prawego overhanda, a Pudzian łapie klincz. Przydadzą się teraz treningu z Radzikowskim, czy Karwatem i Mamed odwraca sytuację i sprowadza dwukrotnie na matę byłego strongmana! Szukał dosiadu, poszły młotki wskakuje za plecy Khalidov. Mocny między gardą na szczękę, poszedł łokieć, ruszył z ciosami i wygrywa! MAMED KHALIDOV POKONAŁ MARIUSZA PUDZIANOWSKIEGO!

Oficjalny wynik: Mamed Khalidov wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.