KSW

(VIDEO) Mamed pokazał twarz po nokaucie! Przejdzie 6-godzinną operację! „Słuchajcie, no jest masakra…”

Mamed Khalidov pokazał twarz po przegranej walce na KSW 65. Fighter musi przejść operacje po ciężkim nokaucie z rąk Roberto Soldicia.

Mamed w drugiej odsłonie main eventu przyjął potężny cios, po którym padł na deski. Fighter musiał trafić do szpitala, gdzie przeszedł badania tomograficzne, które na szczęście nie wykazały żadnych zmian. Khalidov musi jednak przejść operacje.

Co ciekawe, mimo ciężkiego nokautu Mamed nie miał nawet wstrząsu mózgu. Maciej Kawulski w rozmowie z portalem Sport.pl przekazał – Chodzi o zapadnięty oczodół oraz złamany nos. Lekko dokucza mu tylko ból oka. Okazuje się, że prawdopodobnie nie miał nawet wstrząsu mózgu. Generalnie czuje się w porządku. Najważniejsze, że jest w dobrej kondycji psychicznej. Poza tym: Mamed zawsze wiedział, po co wchodzi do klatki i jakie wiąże się z tym ryzyko.

Głos zabrał również sam zawodnik. Fighter udostępnił na swoich social mediach nagranie z centrum medycznego MML i pokazał swoją twarz po nokaucie, a lekarz Michalik wyjaśnił, że czeka go nawet 6-godzinna operacja.

Sprawdź!  (VIDEO) Co za debiut Briana Hooia! Michał Pietrzak skończony w pierwszej rundzie!

Jesteśmy w MML u pana doktora Michalika. Słuchajcie, no jest masakra… Panie doktorze, co będzie się jutro działo? – pyta Khalidov.

Dużo dobrej roboty na pewno przed nami. Mamy to zaplanowane. We wtorek trzymajcie bardzo mocno kciuki o godzinie 13. Wchodzimy z zespołem operującym od strony nosa, zatok, ale też struktur kostnych. Mamed będzie jeszcze ładniejszy. To na pewno. Przed nami trochę takiej kostnej pracy, ale lubimy to robić – odpowiedział Michalik.

Robimy to. To nie jest dla nas pierwsza tego typu robota i bardzo cieszymy się, że Mamed nam zaufał i chce, żebyśmy my to zrobili. To dla nas duże wyróżnienie. Jesteśmy przygotowani i będziemy jutro działać. Trochę czasu nam to zabierze, prawdopodobnie od pięciu do sześciu godzin będziecie musieli trzymać te kciuki – dodał.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Wy komentujący jesteście słabi, nie macie jaj." - Damian Janikowski wyjaśnia hejterów walki Kołecki vs. Szostak

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.