KSW

(VIDEO) Mamed pokazał twarz po nokaucie! Przejdzie 6-godzinną operację! „Słuchajcie, no jest masakra…”

Mamed Khalidov pokazał twarz po przegranej walce na KSW 65. Fighter musi przejść operacje po ciężkim nokaucie z rąk Roberto Soldicia.

Mamed w drugiej odsłonie main eventu przyjął potężny cios, po którym padł na deski. Fighter musiał trafić do szpitala, gdzie przeszedł badania tomograficzne, które na szczęście nie wykazały żadnych zmian. Khalidov musi jednak przejść operacje.

Co ciekawe, mimo ciężkiego nokautu Mamed nie miał nawet wstrząsu mózgu. Maciej Kawulski w rozmowie z portalem Sport.pl przekazał – Chodzi o zapadnięty oczodół oraz złamany nos. Lekko dokucza mu tylko ból oka. Okazuje się, że prawdopodobnie nie miał nawet wstrząsu mózgu. Generalnie czuje się w porządku. Najważniejsze, że jest w dobrej kondycji psychicznej. Poza tym: Mamed zawsze wiedział, po co wchodzi do klatki i jakie wiąże się z tym ryzyko.

Głos zabrał również sam zawodnik. Fighter udostępnił na swoich social mediach nagranie z centrum medycznego MML i pokazał swoją twarz po nokaucie, a lekarz Michalik wyjaśnił, że czeka go nawet 6-godzinna operacja.

Jesteśmy w MML u pana doktora Michalika. Słuchajcie, no jest masakra… Panie doktorze, co będzie się jutro działo? – pyta Khalidov.

Sprawdź!  Shamil Musaev chce walczyć o mistrzostwo KSW

Dużo dobrej roboty na pewno przed nami. Mamy to zaplanowane. We wtorek trzymajcie bardzo mocno kciuki o godzinie 13. Wchodzimy z zespołem operującym od strony nosa, zatok, ale też struktur kostnych. Mamed będzie jeszcze ładniejszy. To na pewno. Przed nami trochę takiej kostnej pracy, ale lubimy to robić – odpowiedział Michalik.

Robimy to. To nie jest dla nas pierwsza tego typu robota i bardzo cieszymy się, że Mamed nam zaufał i chce, żebyśmy my to zrobili. To dla nas duże wyróżnienie. Jesteśmy przygotowani i będziemy jutro działać. Trochę czasu nam to zabierze, prawdopodobnie od pięciu do sześciu godzin będziecie musieli trzymać te kciuki – dodał.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Michał Kita wściekły na sędziego po przegranej walce: "Mówiłem Ci ku**a, że tego cw*la nie chcę, żeby sędziował" [WIDEO]

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.