UFC

(VIDEO) Kowalkiewicz zignorowana przez rywalkę! Wyniki ważenia przed UFC Vegas 56

Już dziś w nocy odbędzie się gala UFC Vegas 56, w której walce wieczoru dojdzie do potężnego starcia w wadze ciężkiej. Rosjanin Alexander Volkov podejmie Jairzinho Rozenstruika, a przed nimi do oktagonu powróci Karolina Kowalkiewicz!

Samo ważenie prebiegło szybko i sprawnie. Nikt nie wyszedł poza ustalone limity wag, a Alexander Volkov wniósł 256,5 funta – o 2,5 mniej od rywala, którym jest Jairzinho Rozenstruik. Pochodzący z Surinamu fighter będzie chciał zmazać z siebie ostatnią porażkę, jakiej doznał podczas UFC 266. Po drodze popularny „Bigi Boi” miał jeszcze zaplanowany pojedynek na UFC 273, jednak z powodów zdrowotnych zmuszony był wycofać się z niego Marcin Tybura.

Rosyjski „Drago” z kolei zwycięży z „Tyburem” jednogłośną decyzją na UFC 267 w październiku ubiegłego roku. Doświadczony zawodnik nie zaliczył dłuższej passy wygranych. Już w następnym starciu z Tomem Aspinallem w Londynie. Anglik poddał go już w otwierającej odsłonie.

Na UFC Vegas 56 powróci Karolina Kowalkiewicz. Była pretendentka do pasa mistrzowskiego wagi słomkowej liczy, że uda jej się odbić od dna kolejną wygraną nad Felice Herrig, którą pokonała niejednogłośną decyzją w 2018 roku. O ile Amerykanka przegrała 2. kolejne walki i zrobiła sobie przerwę, o tyle Polka starała się pozostać aktywniejsza. Kowalkiewicz ostatni raz oglądaliśmy na UFC 265, gdzie odklepała po balasze już w 1. rundzie.

Sprawdź!  UFC Vegas 57 z udziałem Mateusza Gamrota. Gdzie i jak oglądać? Transmisja na żywo i stream online. Karta walk UFC Vegas 57: Tsarukyan vs. Gamrot.

Jak można zobaczyć na poniższym wideo, Karolina chciała podać rękę Herrig, która ją jednak kompletnie zignorowała! Niewykluczone, że dla obu Pań jest to starcie o być, albo nie być w UFC.

Wyniki ważenia UFC Vegas 56

Walka wieczoru:

 • Alexander Volkov (256,5 lb) vs. Jairzinho Rozenstruik (259 lb)

Karta główna:

 • Dan Ige (145,5 lb) vs. Movsar Evloev (146 lb)
 • Mike Trizano (145,5 lb) vs. Lucas Almeida (145,5 lb)
 • Poliana Botelho (125,5 lb) vs. Karine Silva (125 lb)
 • Ode Osbourne (126 lb) vs. Zarrukh Adashev (125,5 lb)
 • Alonzo Menifield (205 lb) vs. Askar Mozharov (204,5 lb)

Karta wstępna:

 • Felice Herrig (115 lb) vs. Karolina Kowalkiewicz (115 lb)
 • Joe Solecki (155,5 lb) vs. Alex da Silva (155,5 lb)
 • Damon Jackson (145,5 lb) vs. Daniel Argueta (145,5 lb)
 • Benoit Saint-Denis (155,5 lb) vs. Niklas Stolze (156 lb)
 • Tony Gravely (135,5) vs. Johnny Munoz Jr. (135 lb)
 • Jeff Molina (125,5 lb) vs. Zhalgas Zhumagulov (126 lb)
 • Andreas Michailidis (170,5 lb) vs. Rinat Fakhretdinov (170,5 lb)
 • Erin Blanchfield (124,5 lb) vs. JJ Aldrich (125 lb)
Sprawdź!  Alex Pereira nie rozumie trash talku Adesanyi. "Wsadzi mnie do lodówki? O to w tym chodzi?"

Obstaw UFC Vegas 56 z Fortuną!

Galę UFC Vegas 56 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł! Jak go odebrać?

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.