FAME MMA

[VIDEO] Kamil Łaszczyk wyśmiewa umiejętności rywala! „Tym cepem, to on może muchy po odganiać…”

Main eventem najbliższej gali Fame MMA 17 będzie pojedynek Amadeusza „Ferrariego” Roślika z niepokonanym pięściarzem, Kamilem Łaszczykiem.

Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi, a wszystko zaczęło się kilkanaście miesięcy temu na Twitterze. Panowie wdali się w ostrą wymianę zdań, a Amadeusz zaprosił pięściarza na pojedynek, który zmaterializował się niedługo przed pierwszą konferencją prasową.

Dla „Ferrariego” to już 11. freakowe starcie, natomiast „Szczurek”, który ma na swoim koncie 32 zawodowe zwycięstwa, po raz pierwszy w życiu wejdzie do klatki i zadebiutuje w MMA.

Łaszczyk wyśmiewa z umiejętności „Ferrariego”

„Ferrari” zdążył już zaprezentować wszystkim „technikę kończącą”, którą szykuje na Kamila. Ten zapytany o umiejętności Roślika w wywiadzie dla Fansportu stwierdził w mocnych słowach, że Amadeusz niczego nie potrafi.

Ja nie oglądam… nie da się tego oglądać tak naprawdę. On nic nie umie!

On tylko… może jest silny? I bije cepy, nic więcej. To w boksie jest widoczne z daleko. To nie działa, na pewno to nie zadziała na mnie. Tym cepem, to on może co najwyżej muchy po odganiać.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  (VIDEO) Bomba wyjaśnia "Ferrariego" za zdjęcie z Chimaevem! "Mój dziadek walczył na wojnie! W Warszawie powinni cię za to..."

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.