GROMDA

(VIDEO) „Gleba” powraca na GROMDA 10! Przypominamy historyczny nokaut na byłym mistrzu Glory!

Już w najbliższy piątek powraca najlepsza federacja walk na gołe pięści! Na GROMDA 10 ponownie zobaczymy też Patryka „Glebę” Tołkaczewskiego!

Już 2 września powraca krwawy piątek! Na GROMDA 10 PPV zobaczymy ekscytujące pojedynki między zwycięzcami poprzednich turniejów. Czas wyłonić prawdziwego mistrza!

„Don Diego” po chwilowej przygodzie w MMA i wygranej nad Denisem Załęckim zmierzy się z Vasylem Halychem. Wygrany tego starcia zmierzy się z Łukaszem Parobcem lub Bartłomiejem Domalikiem. Popularny „GOAT” na ostatniej edycji zwyciężył z „Mariem”, a „Balboa” tego samego wieczoru został mistrzem organizacji.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

GROMDA 10 wniesie też sporo nowej krwi! Zadebiutują między innymi „Kaban”, czy goście z wysp: John „Big Bad John” Ferguson oraz Liam „Dangerous Davies” Davies. Kto z kim się zmierzy? Wszystkiego dowiemy się na czwartkowym losowaniu par!

Rekordowy nokaut „GLEBY”!

Na GROMDA 10 PPV wróci także Patryk Tołkaczewski! Popularny „GLEBA” to autor najszybszego KO w historii organizacji. Na gali z numerem 8 fighter przywitał Saulo Calvariego. Brazylijczyk był w przeszłości mistrzem Glory, ale w starciu z polskim zawodnikiem nie miał najmniejszych szans.

Sprawdź!  Brutalne starcie otwiera galę GROMDA 11! "Scarface" rozbity przez "Gorillę"!

„GLEBA” od razu rozpoczął od presji, po czym zaserwował kapitalny nokaut w zaledwie 8 sekund! Historyczny wyczyn Tołkaczewskiego zobaczyć możecie poniżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.