PRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Don Kasjo” nie przestaje atakować Artura Szpilki! „Obs*ał zbroję. Miała być walka w…”

Już w najbliższą sobotę 26 listopada „Don Kasjo” stoczy kolejny pojedynek na zasadach boksu. Na gali Prime MMA 4 spotka się w klatce z „Popkiem Monsterem”. Ten pojedynek miał być preludium do kolejnego wielkiego wyzwania w karierze Kasjusza Życińskiego!

Na gali Prime MMA 4, która odbędzie się w Netto Arenie w Szczecinie zobaczymy szereg freakowych pojedynków. Do akcji wraca Norman Parke, który podejmie sporo większego od siebie Adama Oknińskiego. W nowej formule zadebiutuje też była pięściarka i mistrzyni organizacji WBC, Ewa Piątkowska.

Pierwszą walkę od lutego stoczy też włodarz federacji, Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Freak fighter stoczy pojedynek w swojej sztandarowej formule, czyli boksie. Jego przeciwnikiem będzie samozwańczy Król Albanii, czyli „Popek Monster”.

„Artur Szpilka obs*ał zbroję!”

Dla „Don Kasjo” będzie to kolejna walka w boksie we freak fightach. Dotychczas pokonał go jedynie Norman Parke, co jednak wywołało niemałe kontrowersje. W rozmowie z kanałem Fansportu TV Życiński powiedział, że kibice nie widzieli jeszcze pełni jego bokserskich umiejętności. Wszystko miał zaprezentować w pojedynku z Arturem Szpilką.

Sprawdź!  Zaskakująca walka Ewy Piątkowskiej! Na Prime Show MMA 5 zmierzy się z mężczyzną!

Zdaniem włodarza Prime MMA, fighter KSW „obs*ał zbroję” wycofując się z freak fightów. Były pretendent do pasa WBC miał wiedzieć też o tym, że Kasjusz stoczy wcześniej jedno starcie.

– W boksie to, co chciałem pokazać, trzymałem na Artura Szpilkę. Ale nie wiadomo, czy dojdzie do tej walki, bo Artur chyba obs*ał zbroje! Wycofał się nagle z freak fightów, miała być walka w marcu. Wiedział, że biorę na przecierę kogoś… Nooo, nie spodziewałem się że „Popek” to będzie, chciałem trochę słabszego rywala…

Dopytany przez dziennikarkę o szczegóły starcia ze „Szpilą” „Don Kasjo” potwierdził, że do ich walki miało dojść na kolejnym wydarzeniu swojej federacji. Życiński uważa, że Artur wycofał się z freak fightów po tym, jak oberwał od Denisa Załęckiego.

– Miałem na „piątce”, na Prime MMA 5. Tylko widzisz, no. Artur już nagle po tamtej ostatniej walce z Denisem… No Denis nie ma żadnych wielkich umiejętności stójkowych, nie? To jak go trafił to chyba nagle poszedł po rozum do głowy: „o k**wa, Kasjusz ma jednak na pewno większe umiejętności…”

Włodarz Prime MMA dodał też, że Szpilka miał wrócić do rozmów z jego wspólnikami i nie można wykluczyć ewentualnego pojedynku pod koniec roku kalendarzowego. Oczywiście najpierw jednak były pięściarz musiałby dojść do pełni siebie po operacji przepukliny kręgosłupa.

Sprawdź!  (VIDEO) "Don Kasjo" o starciu z Arturem Szpilką: "Nasza walka sprzedałaby cały Stadion Narodowy. Mój trener..."

Kursy bukmacherskie na Prime MMA 4

Galę Prime Show MMA 4 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.