UFC

(VIDEO) Derrick Lewis twarzą w twarz z Tai Tuivasą! Ta walka musi zakończyć się nokautem!

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed nadchodzącą galą UFC 271. W main evencie czeka na nas starcie o mistrzowski pas wagi średniej pomiędzy Israelem Adesanyą i Robertem Whittakerem.

UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2. Transmisja za darmo i stream online. Gdzie oglądać UFC 271?

Na karcie głównej znalazło się także emocjonujące zestawienie dwóch zawodników z top 15 kategorii ciężkiej. Do klatki powróci Derrick Lewis, który słynie z potężnych ciosów i ciężkiego nokautowaniu swoich przeciwników.

„Czarna Bestia” na 26 zwycięstw aż 21 razy wygrywał przez KO lub nokaut techniczny. Jest on pod tym względem rekordzistą, jeśli chodzi o UFC. W grudniu po raz kolejny skończył swojego rywala ciosami i zapisał się na kartach historii jako fighter z największą liczbą nokautów w organizacji.

Jego rywal Tai Tuivasa to zawodnik, który również lubi kończyć rywali przed czasem. Fighter ma na koncie 13 zwycięstw i aż 12 razy wygrał przez nokaut. Tylko raz zwyciężył przez decyzję i jedynie ostatnie starcie skończył w drugiej odsłonie. Pozostałe pojedynki wygrywał w pierwszych rundach.

Sprawdź!  (VIDEO) Nieoczekiwane spotkanie Błachowicza z Teixeirą w... toalecie: "Zlecieli się ochroniarze, którzy nie wiedzieli, co się stało. My się pośmialiśmy i..."

Gdzie oglądać galę UFC 271?

Całą galę UFC 271 możesz obejrzeć za darmo. Transmisja wydarzenia będzie dostępna dla użytkowników STS. Aby obejrzeć galę za darmo, wystarczy zarejestrować się w STS TV z kodem UFC!

-> Skorzystaj z kodu UFC i oglądaj galęa żywo!

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.