GROMDA

(VIDEO) Darmowe starcie Mateusza Kubiszyna z Krystianem Kuźmą! GROMDA przypomina pierwszy finał o 100 tysięcy złotych

Już jutro odbędzie się kolejna edycja GROMDA. Największa polska federacja walk na gołe pięści postanowiła przypomnieć pierwszy wielki finał o 100 tysięcy złotych.

GROMDA 9 już w ten piątek

Już w piątek, 10 czerwca GROMDA 9. Brutalne i krwawe starcia na gołe pięści współczesnych wojowników! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

Najlepsza federacja walk na gołe pięści! Walka o pas mistrzowski najtwardszego fightera w walkach na gołe pięści, wielki finał turnieju o 100 tysięcy złotych oraz historyczne starcie 5 na 5 czyli Polska kontra reszta świata. Podczas gali odbędzie się wielki finał turniej walk w którym zobaczymy starcie „MARIO” vs „GOAT„. W walce wieczoru o pas mistrzowski GROMDA do walki stanie nokautujący BALBOA. Mocni, bitni i waleczni bijocy. Uliczni wojownicy kontra sportowcy.

-> OGLĄDAJ GROMDA 9

Darmowa walka „Don Diego” vs „Tyson”

Organizacja przed nadchodzącą galą przypomina wielki pierwszy finał o 100 tysięcy złotych, czyli hitowe starcie pomiędzy Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem i Krystianem „Tysonem” Kuźmą.

Sprawdź!  Takiej GROMDY jeszcze nie było! Zobaczymy aż 6 extrafightów! Znamy nazwiska wszystkich zawodników

Według bukmacherów „Don Diego” był dużym underdogiem, jednak to on zwyciężył pojedynek, nokautując rywala w trzeciej odsłonie pojedynku. Tym samym został pierwszym mistrzem GROMDY.

Na ten moment Kubiszyn ma najlepszy bilans w federacji i zajmuje pierwsze miejsce w rankingu. Wygrał 5 pojedynków, a jedne został rozstrzygnięty w dość kontrowersyjny sposób i uznany za no-contest.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.