GROMDA

(VIDEO) Darmowe starcie Mateusza Kubiszyna z Krystianem Kuźmą! GROMDA przypomina pierwszy finał o 100 tysięcy złotych

Już jutro odbędzie się kolejna edycja GROMDA. Największa polska federacja walk na gołe pięści postanowiła przypomnieć pierwszy wielki finał o 100 tysięcy złotych.

GROMDA 9 już w ten piątek

Już w piątek, 10 czerwca GROMDA 9. Brutalne i krwawe starcia na gołe pięści współczesnych wojowników! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

Najlepsza federacja walk na gołe pięści! Walka o pas mistrzowski najtwardszego fightera w walkach na gołe pięści, wielki finał turnieju o 100 tysięcy złotych oraz historyczne starcie 5 na 5 czyli Polska kontra reszta świata. Podczas gali odbędzie się wielki finał turniej walk w którym zobaczymy starcie „MARIO” vs „GOAT„. W walce wieczoru o pas mistrzowski GROMDA do walki stanie nokautujący BALBOA. Mocni, bitni i waleczni bijocy. Uliczni wojownicy kontra sportowcy.

-> OGLĄDAJ GROMDA 9

Darmowa walka „Don Diego” vs „Tyson”

Organizacja przed nadchodzącą galą przypomina wielki pierwszy finał o 100 tysięcy złotych, czyli hitowe starcie pomiędzy Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem i Krystianem „Tysonem” Kuźmą.

Sprawdź!  GROMDA 6: Tomasz Gromadzki wbija szpilę Vasylowi! Ukrainiec odpowiada! "Wytatuował sobie moją podobiznę. Żeby po walce nie odciął sobie ręki"

Według bukmacherów „Don Diego” był dużym underdogiem, jednak to on zwyciężył pojedynek, nokautując rywala w trzeciej odsłonie pojedynku. Tym samym został pierwszym mistrzem GROMDY.

Na ten moment Kubiszyn ma najlepszy bilans w federacji i zajmuje pierwsze miejsce w rankingu. Wygrał 5 pojedynków, a jedne został rozstrzygnięty w dość kontrowersyjny sposób i uznany za no-contest.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.