KSWUFC

(VIDEO) Czy Borys Mańkowski pokonałby Mateusza Gamrota? Zawodnik nie ma wątpliwości, kto wygrałby taki pojedynek!

Za nami „cage”, w którym wziął udział Borys Mańkowski i odpowiedział na pytania zarówno od prowadzącego program włodarza Fame MMA Boxdela, jak i od dzwoniących do studia internautów.

Były mistrz KSW, który na Fame MMA 11 stoczy pojedynek z Normanem Parke otrzymał wiele interesujących pytań. Kilka z nich dotyczyło jego przyjaciela i aktualnego zawodnika UFC Mateusza Gamrota.

Jakiś czas temu Don Kasjo udostępnił w sieci nagrania, na których obraża Gamera i twierdzi, że jest w stanie go pokonać.

To w ogóle bez sensu, na samym podejściu nie ma szans. Takie wyzywanie dla wyzywania. Nie ma najmniejszego sensu – przyznał Mańkowski o całej sytuacji, po czym dodał – W ogóle na jakim poziomie jest Gamer, jeśli chodzi o sport. To jest czołówka światowa.

Gamer z kimkolwiek by się nie bił, to ja jestem przekonany o jego zwycięstwie od razu. Musi wygrywać. Dla mnie w ogóle zawsze było tak, że Gamer musi wygrywać, wszystko musi wygrywać – przyznał zawodnik KSW, wspominając, jak jego oczami wyglądał debiut Gamrota, w którym po kontrowersyjnej decyzji przegrał z Guramem Kutateladze.

Sprawdź!  Mateusz Gamrot ostro o Don Kasjo! "To menel. Dla mnie to nie problem uderzyć kolejnego leszcza w łeb" [WIDEO]

Boxdel zapytał również fightera, kto wygrałby walkę Mańkowski vs Gamrot. Były mistrz KSW bez zastanowienia odpowiedział:

Gamrot. Gamrot by wygrał. Gamrot to jest tygrys i mało tego, będzie przyszłym mistrzem UFC. Więc kiedyś jeszcze byłoby to takie wyrównane i tak dalej. Ale naprawdę zapierdziela jak porąbany. To nie chodzi tylko o zapierdzielanie, ale talent do tego rozwoju. On się naprawdę rozwija i… – przyznał Mańkowski, który kontynuując, porównał treningi w American Top Team z przygotowaniami w Polsce, w Czerwonym Smoku.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.