MMA

(VIDEO) Alan Kwieciński rzucił się na Adriana Ciosa! Awantura na konferencji Prime Show MMA!

Właśnie trwa pierwsza konferencja nowej organizacji Prime Show MMA, na której nie brakuje dymów. Tym razem doszło do awantury pomiędzy Alanem Kwiecińskim i Adrianem Ciosem.

Prime Show MMA to nowy projekt, który niespodziewanie zaczął ogłaszać nazwiska kolejnych zawodników, którzy zawalczą na pierwszej gali. W main evencie zobaczymy starcie „Kamerzysty” z Kruszwilem, który ma już na swoim koncie debiut w klatce.

Co ciekawe, podczas konferencji dowiedzieliśmy się, że włodarzem organizacji jest sam „Don Kasjo”. Freak fighter zdradził, że już od dawna planował własny projekt. Zamierza poprowadzić federację, w której zawalczą m.in. Mateusz Murański, „Hecman”, Soroko czy Jaś Kapela.

Swój pojedynek na debiutanckiej gali stoczy również Adrian Cios, który wdał się w awanturę z zawodnikiem FAME Alanem Kwiecińskim.

Co ciekawe, to nie jest ich pierwsza konfrontacja. Wcześniej spotkali się na gali AlkoMaster. Kiedy pijany Cios zachowywał się wulgarnie i przeszkodził w wywiadzie udzielanym przez Kwiecińskiego, zawodnik FAME nie wytrzymał i doszło do rękoczynów. Będący pod mocnym wpływem alkoholu Cios nie był w stanie zagrozić Alanowi.

Sprawdź!  (VIDEO) "Kornik" nie był nieprzygotowany? "Wiedział od tej walce od poniedziałku. Wcześniej przećwiczył taktykę..."

Tym razem Kwieciński wystartował w kierunku freak fightera, jednak w porę zareagowała ochrona, która stanęła pomiędzy nim a Adrianem Ciosem.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.