UFC

UFC Vegas 71: Pavlovich ciężko znokautował Blaydesa! Kolejna wygrana w 1. rundzie! [VIDEO]

Galę UFC Vegas 71 zamknęła starcie w królewskiej kategorii wagowej. Czwarty w rankingu Curtis Blaydes spotkał się z rosyjskim niszczycielem, Sergeiem Pavlovichem.

Popularny „Razor” wychodził na UFC Vegas 71 z identyczną pozycją rankingową, jak przy okazji ostatniego wygranego pojedynku z Tomem Aspinallem. Wtedy pomógł mu uraz Anglika, którego fighter doznał po kopnięciu. Curtis Blaydes przed starciem z Rosjaninem miał już 16 walk w największej organizacji MMA na świecie, gdzie przegrywał jedynie z Francisem Ngannou (dwukrotnie) oraz Derrickiem Lewisem.

Sergei Pavlovich do UFC Vegas 71 przystępował z kolei niesiony falą 5. kolejnych wiktorii, a wszystkie z nich odniósł już w pierwszych odsłonach. Noga powinęła mu się jedynie w debiucie dla federaacji, gdy przegrał z Alistairem Overeemem. Warto wspomnieć, że przed transferem w 2018 roku zdołał jeszcze obronić tytuł mistrzowski wagi ciężkiej Fights Nights Global.

UFC Vegas 71: Pavlovich vs Blaydes – RELACJA

RUNDA 1

Blaydes szybko przeszedł do ofensywny, ale nie był przy tym celny. Rosjanin odpowiedział swoimi atakami, po których też nadział się na kontry Amerykanina. Bardzo dobrze atakował lewym prostym „Razor”, ale oberwał mocnym prawym sierpem! Szybko wrócił na nogi, a tam zaraz dostał potężny prosty! Próba sprowadzenia w jego wykonaniu bardzo nieudana. Blaydes próbował się ratować, ale Pavlovich zamknął go na siatce i tam zasypał serią ciosów, po których sędzia zakończy walkę!

Sprawdź!  Szef KSW wspiera zrozpaczoną Karolinę Kowalkiewicz po porażce na UFC 265. "Wiem, że o porażce nie da się zapomnieć ale ból z nią związany minie ..."

Oficjalny wynik: Sergei Pavlovich wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.